Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos, hogy ezután én nem...

Jogos, hogy ezután én nem szeretnék Neki bulit szervezni?

Figyelt kérdés

Tavaly szerveztem egy nagy meglepetésbulit a mostohatesómnak a szülinapjára (rengeteg ember, külön szórakozóhely bérlés, stb). Nagyon sokat foglalkoztam ezzel, hogy minden klappoljon, Ő se sejtsen semmit.

Mégis hallgattam, hogy miért van ott XY, miért nem volt emeletes tortája, miért nem másik helyet béreltünk ki, stbstb.

Szóval fikázta az egészet és most lesz a szülinapja, viszont én nem szeretnék neki újabb bulit.



Megsértődik szerintetek?

(18 lesz)


2014. okt. 7. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi viselkedése után? Ne érdekeljen, az ilyeneknek semmi se elég jó.
2014. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-esel értek egyet.. ne foglalkozz vele nem érdemli meg..
2014. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Evidens, hogy nem szeretnél, bennem fel se merülne, hogy még egyszer dolgozzak miatta.

Miért nem volt emeletes tortája... Na ekkor vágtam volna fejbe valamivel s most már nem beszélnénk... Ekkora pofátlanságot. Sosem hallott róla, hogy ajándék lónak nem nézzük a fogát?

2014. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!