Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2015. májusi esküvődet elkezdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. májusi esküvődet elkezdted már szervezni? Hol tartasz?

Figyelt kérdés
Hányadikán lesz pontosan?
2014. szept. 23. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Júliusit kezdtük el, az étterem, amit kinéztünk, kb. csurig van... szóval még nincs időpont... :) de ha májusban van időpont, lehet, hogy akkor esküszünk... :)
2014. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem juniusi eskuvom volt, januarban lefoglaltuk a fontosabb nagyobb dolgokat: etterem, zene, fotos, a tobbit pedig szepen lassan, utananeztem mindennel, kertem ajanlatokat, stb. Pl a dekor tok raert egy honappal elotte is:-). Fomtossagi sorrendben kezd es akkor minden meglesz idoben, de szerintem meg nyugodtan pihenj ra, olvass par magazint, es sok boldogsagot;-)!!
2014. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2015 Augusztusi esküvöre màr lefoglaltuk az ettermet , zenészt , fotóst , vofelyt. Mar alig voltak időpontjaik.
2014. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%
De a varoshazan csak fel evvel elobb lehet idopontot kerni.. akkor honnan tudod a.pontos napot? Bocsi, csak kivancsi vagyok:-)
2014. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi idén május végén kezdtük el szervezni, de a vőfély és zenekar már akkor foglaltak voltak az időpontunkra. Úgyhogy akkor összekaptuk magunkat, keresgéltünk. Most úgy állunk, hogy a helyszín, a zenekar, a vőfély, a videós és fotós megvannak. De a napokban hallottam, hogy a virágosoknál is előre foglalnak, hogy betudják ígérni, hogy meglesz. A ruhám varratva lesz azt még nem tudom mikor kell elkezdjük. Cipőt pedig folyamatosan nézek amerre épp megyünk, de sehol semmi:(
2014. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
4-es, az éteremmel érdemes kezdeni, mert már egy évvel előre foglalgatják őket... a polgári szertartás meg úgyis fél órás vetésforgóban cserélődik, így annak nagyobb az esélye, hogy szabad...
2014. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

idén május 31-én volt az esküvőnk, amit január elején kezdtünk szervezni. Elég volt az idő, minden tökéletes lett.

Ha korábban kezdjük szervezni, totál becsavarodok.

2014. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Majus 30.-an lesz, és a zenekaron kívül minden megvan már.(egyszerűen nem találok) A meghívókat is 2 héten belül elkezdem csinálni.
2014. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2015 augusztusit kezdtük el a héten szervezni, mert egy másik kontinensen tartjuk, és kellenek hozzá engedélyek, nézegetjük már a repjegyeket, szállásokat.:)
2014. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

2015 május 16 :)

Megvan a helyszín lefoglalva, fotós is szintén lefoglalva, zenekar illetve ceremóniamester kiválasztva de még nem lefoglalva, meghívók jövőhéten lesznek kész, virágos is ki van választva, még valami ízléses dekorost kell keresnem. Ruhának csak a hely van meg honnét szeretném,majd december-január körül választom ki.

Te hogy állsz kérdező?

2014. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!