Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérként hogyan segíthetnék...

Testvérként hogyan segíthetnék ebben?

Figyelt kérdés

Öcsém mostanában eléggé elszállt magától, sosem segít semmiben, mindenkibe beleköt, ha normálisan beszélünk hozzá simán bunkó módon válaszol. Ha megkérdezem mi a baja, csak annyit mond, hogy törődjek a saját dolgommal.

Ha pedig úgy van, hogy idehozza néhány barátját, akkor a még rosszabb oldalát hozza elő.

Már anya és apa is próbált vele beszélni, többször léptek fel erélyeseben, de csak kiröhögte őket. Ekkor nekem is kezdett ténylegesen elegem lenni, de nincs ötletem, hogyan máshogy tudjak rá hatni.


2014. okt. 9. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Kell neki szerezni egy karakán barátnőt! Mindenki meg tud változni ha van kiért! ;)
2014. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid nem tudták, nem tudják megnevelni, akkor te mégis mit tehetnél?
2014. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Megvonnám tőle az élvezeti dolgait, internet, telefon, haverok, aztán gondolkozzon el a dolgokon.
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kamasz lett.
2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom az elvonásokat, attól csak megmakacsolja magát és már "csak azért is" ugyan úgy fog viselkedni. Régen jóba voltatok, keresi a társaságodat? Mert ha igen akkor bunkóz te is vele, viselkedj ugyanúgy és egy idő után le fog neki esni.
2015. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!