Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék neki?

Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom apukája csalja a feleségét. Az évfolyamon már mindenki erről beszél, és biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb a legjobb barátom is megtudja. Nagyon tiszteli és szereti az apját, ráadásul most esett túl egy komoly műtéten, és még mindig elég durva fájdalmai vannak. Nem hiányzik ez neki.

Tudom hogy ez nem az én dolgom és hogy nem avatkozhatok közbe de nem szeretném hogy a barátom egyszer egy idegentől megkapja hogy milyen apja van már. Szerintem ez elég durva lenne.

Hogyan segíthetnék?



2014. okt. 7. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudja ezt az évfolyam?
2014. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A legjobb barátomék családja jóban van egy másik családdal akiknek a gyereke szintén az évfolyamra jár. Nem mellesleg a mi családunk is jóban van velük, innen, és még más biztos forrásból tudjuk hogy igaz a pletyka.
2014. okt. 7. 15:15
 3/9 csabika1971 ***** válasza:
60%

Amint kicsit jobban lesz, mond el neki.

Én legalább is ilyen hírt tényleg szívesebben hallanék egy baráttól. Mint szemrehányásként egy idegentől.

És ráadásul még rosszul is jöhetsz ki a dologból, ha megtudja, hogy te tisztában voltál a dologgal, és mégsem szóltál.

Persze te döntesz, de én finoman beavatnám.

2014. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2014. okt. 7. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom, hogy idegentől nem fogja megtudni, mert azok a családtagok felé hallgatnak ... tehát beletenyerelsz valamibe, amibe nem kellene ... továbbá honnan tudod, hogy nem tud róla a megcsalt fél is ... szóval akár barát, akár nem, ez nem az a kategória amibe bele kellene szólni baráti alapon
2014. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) remélem jól döntök majd
2014. okt. 7. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a te dolgod, felejtsd el a témát. Majd ha a barátod jön hozzád hogy kibeszélje magából a búját, akkor hallgasd meg, aztán ennyi.
2014. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. okt. 7. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit. Ennel durvabb pletykak is terjedtek mar orszagokon keresztul ami nem volt igaz.
2014. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!