Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy fogadjam el, hogy tesom...

Hogy fogadjam el, hogy tesom férje utál, hála tesómnak. Az én párommal meg órákat beszélget?

Figyelt kérdés

olyan visszás nekem a dolgo, hogy ő lejárat, mert beteg féltékeny, a férje meg el is hiszi amikkel engem mocskol(nem egy olog kiderült miket hord a hátam mögött össze)

de ez annyiban szép hogy a pároknak össze kell tartani, úgy illenek össze.


de én őt nem hordom le az én páromnak olyan sokat szoktak együtt nevetgélni, hogy már hányok tőle..


2014. okt. 15. 23:30
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint a tesómmal beszélget órákat
2014. okt. 15. 23:31
 2/6 anonim ***** válasza:

A tesod rivalizal csak veled, kedvesebb, rendesebbnek akarja magat feltuntetni, ne foglalkozzal vele, ne bantson, hanem mosolyogd ki es mond neki ha igy latja akkor az biztos ugy is van, es nevesd ki. De ha elkezded magad tisztazgatni es igazolni, azzal csak neki ujabb kihivast adsz hogy bizonyitgassa o is az igazat.

Egy ideig probalj ne jarni ossze veluk, de keress olyan elfoglaltsagot hogy meg lepd meg ot is ezzel, a ferjedet meg kuld at, hogy nyugodtan Es tenyleg iratkozz be, pl. jogara, vagy mukorom epito tanfolyamra, vagy hastancra, vagy egy nyelvtanfolyamra, oltozz ki, kis parfumot is tegyel magadra es mint aki elfoglalt no, menj el..es ne allj le vele. Mosolyogj, hogy neked milyen jo, es hadd usse meg a guta. Csak igy tudod hulyere venni..Ha a ferjed nem un ra, akkor meg add ki az utjat, mond meg vagy melletted all, vagy koltozzon ossze veluk es jonapot..rohogd ki ot is. Mond meg neki ilyen agyament hapsi neked nem kell hogy a ferjed legyen, aki a sajat feleseget nem becsuli, menjen a fenebe.

2014. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor négyesben vagytok akkor kérdezz rá a tesodtól hogy miért beszél valótlan dolgokat rólad, és szembesítsd a férjét is ezzel a problémával és a te párodnak is mond meg hogy miket hord össze a tesód rólad, ami nem igaz. Így biztos nem fog többé beszélgetni vele./mind a 4-en legyetek jelen amikor ezt a problémát felhozod, hogy a fiúk is tudják hogy mi történik a családban.
2014. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.es. iy nem lehet hozzá állni ehhez a dologhoz, mert azt fogják hinni hogy igaz az egész. a hazúg embert le kell leplezni.
2014. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mániákusan félti a párját, és minden nőtől óvni akarja, még ha az a saját testvére is, és mivel sok időt töltötök együtt, még inkább félti tőled. beszéld meg vele! elvégre a testvéred, és jogos a felháborodásod. a normális, emberi módon közlöd ezt vele, és elmondod neki, mennyire rosszul esik neked, biztos meg tudjátok oldani.

(én nagyon jó viszonyban vagyok a húgommal, a családban sem tapasztaltam még ilyet soha, és nem igazán tudom megérteni és átérezni amikor így viselkedik egymással egy testvérpár)

2014. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
előző vagyok: most olvasom az előző válaszokat. EMBEREK: nektek van testvéretek, vagy nagyon közeli barátotok???? a nyilvános megszégyenítés, meg hogy a másik is beszáll a bunkózásba meg a versengésbe, semmit nem old meg. ezt normális felnőtt ember módjára meg kell beszélniük négyszemközt, nem tovább szítani az ellentétet.
2014. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!