Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a férjem, hogy normális hogy nős ember létére társkeresőn beszélget más nőkkel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 12:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Manapsàg szinte àltalànos, àm egyàltalàn nem normàlis!! Nem tisztel téged, vagy csak nagyon buta....
2014. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém is azt hitte, amíg ki nem adtam az útját. Azóta nem társkeresőzik (bizonyítottan).
2014. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem normális és valószínűleg valami hiányérzete van, különben nem tenné ezt. Beszélgessetek kettőtökről!
2014. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%
akkor te is regisztrálj be és beszélgess!
2014. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Ő nem válaszol erre a kérdésedre?
2014. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Én is azt tenném, amit az előbb javasoltak. Sőt még tőle kérnék segítséget a profilom megírásához, hiszen ő jobban látja és jobban ki tudja hangsúlyozni a jó tulajdonságaimat.

Kíváncsi lennék hogy állna a szája, mennyire tartaná természetesnek.

2014. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle,hogy miért van fent, ha társat keres illene nekem is szólnia vagy mi a szösz. De hát ő csak beszélget... De pont egy társkeresőn?!


A nővérem barátnője (és lakótársa egyben) beszélgetett vele, ő buktatta le... Elmondta a nőnek, hogy van felesége akit nagyon szeret csak jól esik neki másokkal is beszélgetni. A nő "randira" hívta, amit a férjem visszautasított.

2014. máj. 8. 12:58
 8/35 anonim ***** válasza:
42%

Nem természetes?????

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!


Olvasd el a válaszokat!!!

2014. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
41%
Fenti kérdésnél több nő azt állította, hogy ilyen egy igazi nő, hát akkor ilyen az igazi férfi!!!
2014. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy tényleg csak beszélgetni akar...

de akkor is valami hiányzik neki, amit meg kellene vele beszélned.

Lehet, hogy olyan dolgokról szeretne beszélgetni, amiről te nem tudsz, vagy csak nem szoktál vele.

2014. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!