Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak nálunk van ez így?

Csak nálunk van ez így?

Figyelt kérdés

Apám már kb 15éve elhagyta anyámat, viszont velünk mindig foglalkozott. Amikor elment, anyám összebútorozott egy új pasival, azután nem sokkal lett egy tesóm, utána még 1.

Apámnak is van azóta másik családja.

Ritkán talalkozunk apával, mert nincs sok szabad időnk, anyám régen meg nem is engedte, hogy apához költözzünk.

De mostanában apa nagyon sokat foglalkozik velünk, holott van 3kicsi gyereke, mi pedig nem vagyunk már kicsik.

Foglalkozik velünk, a saját gyerekeivel, de közben a nevelőfateroméval is. Bátyjámmal szóbajött ez a téma. És ez mindkettőnknek fura. Beszélgettünk erről, hogy miért lehet, aztán szóba jött, hogy én, a legkisebbik vér szerinti öcsém meg az első féltesőm, mintha ikrek lennénk. És mind a hárman k*rvára apára hasonlítunk.

Rákérdeztem anyánál de sz*rt bele az egészbe

Kérdés, csak az én családom ennyire kib4dzottul elcseszett, hogy képtelenek vagyunk egymással ilyeneket megosztani?! Annyira nyilvánvaló az egész, és már egyikünk sem gyerek



2014. nov. 15. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted apukád gyereke ő is? Ha igen, leet anyukáddal azért nem beszél erről, nehogy a nevelőapukád megtudja, nem ?

Sajnállak, nem lehet ez îgy jó, a család az egyetlen, akiben igazán bízhatsz

2014. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is elváltak, én 3 éves voltam akkor. Én vagyok a középső. Így vagyunk 3-an édestesók: nővérem én és az öcsém. Apuval maradtunk. Anyunak született egy gyereke egy másik fickótól, aztán szinte egy időben anyámnak is született még egy gyereke-fiú, ugyanattól a fickótól, és apámnak is. Én tiszta apám vagyok, mindenki ezt mondja, de én is így látom. Mikor húgom kicsi volt, kiköpött úgy nézett ki, mint én kicsibe. Mindenki ezt mondta. A legkisebb öcsém, aki anyám felől fél öcsém, tehát más az apa, kiköpött úgy néz ki, mint én, csak fiúba. Szóval a te elméleted szerint édestesóknak kéne lennünk? Kizárt, hogy évekkel a válás után-kábé 10 év után-apué legyen az a gyerek, miután akkoriban enyhén szólva gyűlölték egymást. Abszurd. Attól, hogy nagyon hasonlítotok, még nem jelent semmit. Két féltesó símán nézhet ki úgy, mintha ikrek lennének, ezt magam tapasztaltam. Legidősebb öcsém például-édestestvérem-se anyámra, se apámra nem hasonlít. De a hangja az egy az egybe az apué:D Nővérem meg kiköpött anyám. Kisebbik lánya meg tisztára úgy néz ki, mint én néztem ki ugyanilyen idősen-6 éves. Most akkor ezek szerint neki meg lehet én vagyok az anyja?:D

Nem, egyszerűen rokonok hasonlítanak egymásra....ennyi.

2014. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kettőnk helyzete nem ugyan az.

Apa elhagyta anyámat, mert anyám csalta egy másikkal, aki ugye a nevelőapám. És itt nem 10évről beszélünk

Most a vér szerinti öcsém, Laci, 16éves. Az utána következő féltesőm, Danci, mindjárt 15lesz. Nagyon kevés idő van kettejük között. És tényleg durva a hasonlóság.

Mi húgommal egyeltalán nem hasonlítunk egymásra, amíg én apám vagyok addig ő teljesen úgy néz ki mint a nagyim, anyám részéről, és ikrek vagyunk. Nem is ez a lényeg, hanem ez a baromi kevés idő plussz egy a nagyon, de tényleg nagyon durva hasonlóság. Mert mi nem kiskorunkban hasonlítottunk egymásra, hanem most, ennyi idősen.

Annyi a különbség, hogy Lacinak szőke haja van, kék szeme, mint anyámnak, Dancinak meg nekem, sötétbarna haj és szem, mint apának.

Nevelőfateromnak zöld a szeme és ilyen világosbarnás szőkés fosszínű haja van. Szóval rá egyáltalán nem hasonlít Danci

2014. nov. 16. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez kínos :D de nagyon vicces hogy Laci meg Danci xDd komyan így hívják őket? XD kegyetlen

Szüleitek jól megszivatták őket xD

2014. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem vicces, megszoktam.
2014. nov. 17. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es!


Mi a fura a László és Dániel neveken? A becézésük: Laci, Lackó, Dani, Danci stb.


Már ne is haragudj, de a magyaroknál ez a normális, és nem a Lakatos Vanessza, meg a Balogh Márió.

2014. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek!

Vannak ilyen esetek: elválnak, aztán próbálkoznak még egy ideig, nehezen szakadnak el végképp, lehet, a szex jó volt, de másként nem egyeztek. Aztán lett belőle még egy tesó emlékbe. :-D

2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen :D

Csak szerintem olyan szánalmas, hogy ezt nem mondják el. :/

2014. nov. 18. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!