Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az egyik baratomek iden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik baratomek iden nalunk toltottek egy par napot, de ugy erzem, a baratomnak tetszik a felesegem. Nem akarom, hogy jovore jojjenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Udv,

Tanacsot szeretnek kerni, hatha itt tud valaki segiteni. Van egy baratom, akit 5 eve ismertem meg, mikor kint eltem par honapig Franciaorszagban, neki is van felesege. Azota felesegemmel mi is kikoltoztunk. A baratommal nem talalkoztam mar joideje, igy most 2-szer jottek hozzank, legutobb nyaron voltak, elotte meg karacsonykor, ekkor egy nagyobb barati tarsasag jott ossze.

Telen talalkozott eloszor a felesegemmel, lathatoan jol osszeismerkedtek, orultunk egymasnak, nagyon jo par nap volt, atbeszeltunk egy kozos munkat vele es a tobbiekkel. Utana, nyaron meg egyszer jottek, ekkor egy hetig maradtak, elmentunk egyutt ide-oda, megint jol indult minden, annyi kulonbseggel, hogy 1-2 nap utan ereztem "nyomul" a felesegemre, aki meg hagyja. Mindig egyutt tancoltak, az o feleseget lathatoan semmi nem zavarta, nekem viszont furcsa volt nehany szituacio. Nem problemaztam, jol valtunk el, viszont en nem szeretnem, hogy megint jojjenek.


Felesegem mondta, hogy miert nem jonnek telen, mert a baratom felhivta telefonon (allitolag engem keresett), megint csinalhatnank programokat, mondtam hogy en most lehet nem fogok raerni, meg amugy is kicsit tulzasba vitte a dolgokat. Ettol teljesen megsertodott, meg el is sirta magat. Az az igazsag, hogy kellemetlenul erzem magam hogy ilyet gondolok a baratomrol, de az az egy het nekem betett es ugy erzem, ha megint eljonnenek, rosszul sulne el.

Nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet, sokat dolgozom ugy erzem a felesegem nem teljesen oszinte velem. En azt hiszem, tartok a baratomtol, nem bizom benne.


2014. okt. 30. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
A barátod ne legyen fontos ebben a történetben. Ő azt csinál, amit akar. Akivel neked dolgod van , az a feleséged! Vele kell tisztáznod a helyzetet. Nem az a hibás, aki csábít, hanem az, akit el lehet csábítani! Ezt ne feledd! N31
2014. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
En ezt nem igy gondolom, felesegem azelott nem kerult ilyen helyzetbe, most viszont nagyon egymasra talaltak ezen a nyaron. Nem tudom kiverni azt a gondolatot a fejembol, hogy tartjak a kapcsolatot- nem tudok konkretumot mondani, de felesegem viselkedese baromi labilis azota.
2014. okt. 30. 13:20
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
A barátod nem ígért neked örök hűséget, rajta nemigen tudsz mit számonkérni, de a feleségeden igen. Egyáltalán nem bízol a nőben, és ez attól nem fog megváltozni, hogy nem engeded őket egy helyiségbe a jövőben! Szerintem ezt te is nagyon jól tudod.
2014. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Megértelek,persze hogy ez rosszul esik neked.Te is sírhattál volna!Beszéld meg az asszonykával,kapjon a fejéhez!Nem kell velük találkozni,te nem érzed magad így jól.Érthető!
2014. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem, hogy talalkozzanak es meg egyszer igy viselkedjenek. Szivesen latom a baratomat, de azota maskepp nezek ra.
2014. okt. 30. 13:27
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez velem történne, teljesen kiborulnék, hogy végre van a férjemnek egy normális barátja, akivel nem csak illendőségből beszélgetek az időjárásról, erre féltékeny lesz rá. A barátod feleségének természetes volt ez a viselkedés. A feleségedet senki nem csábította el, csak jól érezte magát egy barátod társaságában. Az emberek nagyon tudnak örülni, ha van néha normális társaságuk a párjukon kívül is. Szerintem te rémeket látsz. Évi 1-2x találkozásból, amikor ott van a két házastárs, ugyan mi lehetne? Van a feleségednek olyan ellenkező nemű ismerőse, akivel bizalmi kapcsolatban van? Mert ha a barátod az első, akivel rajtad kívül jól érzi magát, akkor ennek tudható be a féltékenység.

Egyébként a találkozást biztos el tudod kerülni, minden kapcsolatot le lehet építeni. Az viszont lehetséges mellékhatás, hogy a feleséged úgy fogja érezni, kisajátítod, neki már baráti kapcsolatai sem lehetnek, mert jön a féltékenység.

2014. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha valóban a barátod, akkor nyíltan, kettesben lehet vele beszélni, majd később hármasban. Ne legyen elvarratlan szál, mert az a későbbiekben felfeslik és minden szétszakad.
2014. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A felesegem reakciojat nem ertem igazabol, szinte hidegzuhanykent erte, hogy nem szeretnem, hogy jojjenek baratomek.
2014. okt. 30. 13:47
 9/18 A kérdező kommentje:

Aki azt irta, nincsenek a felesegemnek baratai: Tevedsz, rengeteg baratunk van itt, ahol elunk, nagyon sok korben mozgunk, O is naponta ismer meg embereket. Szeretjuk a tarsasagi dolgokat, szeretunk masokkal osszeulni, elmenni a tengerhez stb.

Igy ismeretlenul nehez meselni magunkrol, de a baratom olyan, akit nem igazan erdekelnek a kotottsegek semmilyen teren, a felesege is hasonlo. Amikor valakinek a felesege ugy tancol egy ferfivel, hogy vegig olelkeznek, aztan elvonulnak nevetgelni, nehez arra gondolni, hogy csak joban lettek.

2014. okt. 30. 13:54
 10/18 anonim ***** válasza:
A történeted ismerős, a mi történetünkben én vagyok a nő. A férjemet nagyon szeretem, senkiért nem cserélném le. Van egy öccse, aki pár évvel fiatalabb nálam, évente 1-2 alkalommal találkozunk vele, nyáron és karácsonykor. Amióta megismertem a sógoromat, a párom láthatóan féltékeny. Azt mondja, az öccse "rám van kattanva". Én érdekes módon a szimpátián, közös hangon kívül semmit nem érzek. Ha találkozunk, megöleljük egymást, puszi-puszi, jó beszélgetések, röhögések, stb. Nyáron együtt nyaraltunk, a férjem még azt is leste, mikor , melyik helyiségben és miről beszélgetünk mi ketten. Még zuhanyozni is elkísért a párom, nehogy az öccse rám nyisson véletlenül. :) Nézd, nem lehet, hogy túlzás, amit érzel? Én a helyedben még hagynám, hogy eljöjjenek, jöjjenek csak! Persze azért légy résen, ha nagyon úgy érzed, nincs rendben valami. Az a baj, hogy ha igazad van, és tényleg van valami a dolog mögött, azt úgyis a hátad mögött fogják csinálni, nem ott az orrod előtt, nyilván. De ha ez történne, akkor már kérdőre lehetne vonni mindkettőjüket, főleg a párodat. De addig, míg csak nálatok van és beszélget, táncol, nevetgél a feleségeddel, addig... érted. Nyaralásunk alatt a párom engem is finoman kérdőre akart vonni, miért beszélgetek egy pohár bor mellett az öccsével, míg ő pihen a medencénél és a másik testvérével beszélget. Azért, mert ehhez volt kedvünk. Óriási dolog, tényleg. Fél évente látom, miért ne beszélgetnénk? Szóval csak azt szeretném mondani ezzel, hogy ha nincs még meg a valódi, "kézzel fogható" ok, amit rájuk tudsz bizonyítani, addig kár ezen agyalni. Lehet, hogy megtalálták a közös hangot, ennyi az egész. Lehet, hogy teljesen ártatlanok. De én meghívnák őket, és kideríteném a dolgot. Nem az a megoldás, hogy ne jöjjenek többet.
2014. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!