Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvérem. Mit...

Utálom a testvérem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve nagyon rossz a kapcsolatunk.Mindenbe beleszól amit csinálok és folyomatosan ócsárol és ordibál velem.Már rég dolgozhatna de még mindig itthon van így nem hallgatok rá mert a szemembe semmi tekintélye nincs.Folyamatosan hazugságokat,meg nem történt dolgokat mesél rólam a szüleimnek.Már annyira utálom,hogy megtagadom,hogy a testvérem és nem hallgatom végig ahogy ordibál velem.Hamarosan itt a karácsony a hamis érzelmek ünnepe (ez esetben) Nem lenne okom kibékülni vele de nem is szeretnék neki ajándékot venni .De elrintani sem a karácsonyt egy újabb vitával.Mi legyen? 15/f
2014. dec. 14. 14:52
 1/6 Argloss ***** válasza:
Kudarcba fulladt az élete. Nem tudja mit kezdjen magával. Kellene neki valaki aki értelmet adna az életének. A szüleid mit szólnak hozzá? Ők nem veszik észre, hogy valami gáz van vele?
2014. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne vitázz vele. Próbáld meg elfogadni, hogy ő ilyen, s legyél te az okosabb. A veszekedés, vita egy játszma, ha nem vagy benne partner, előbb-utóbb abbahagyja. Valószínűleg neki sem jó, hogy otthon van, te tudod a miérteket. Amúgy mennyi idős? Sosem dolgozott? Nem is keres munkát? Azért ezek is fontos szempontok...
2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
15%
El sem tudom képzelni, hogy megutálom a tesóm. 16 éves lány vagyok, ő 26 férfi. Gondolkodás nélkül az életem adnám érte.
2014. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sunshine baby válasza:
Mi hárman vagyunk tesók, egy húgom (15), és egy öcsém (17)van.Rettenetes volt a kapcsolatunk. De utána ez változott :) szerencsére. Nagyon nehéz volt elhelyezkednem gimi után, így visszagondolva olyan lehettem mint a tesód. De végül minden helyre jött :) Találtam munkát,elköltöztem, meg még milliónyi dolog közre játszott.De azóta minden nap beszélünk, mindent megosztunk egymással.Egyszóval elválaszthatatlanok vagyunk. Adj neki időt, neki sem könnyű.Hidd el változni fog, meg te is.
2014. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hálistennek ez helyrejött!:)
2014. dec. 31. 00:49
 6/6 julcsyka89 ***** válasza:

Nekem is hasonló a bajom.

Az idősebb öcsém (17) valamikor elviselhetetlen: beszólogat, gúnyneveket ragaszt rám stb. Lehet nem is emlékszik rá de egyszer ÉN húztam ki őt a bajból (nem emlékszem az esetre de ez az eset megmaradt bennem). Valamikor jólesik hogy nincs itthon, legalább békesség van a házba de anyámat féltem az idegösszeomlástól. :(

2020. júl. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!