Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Utál a bátyám!

Mit tegyek? Utál a bátyám!

Figyelt kérdés
A szó szoros értelmében utál! Nem tudom miért próbáltam kideríteni nem ment. De amiket csinál az mostmár kibírhatatlan: Ma is csak a nappaliban voltam, átmentem a pontból b pontba és pont kereszteztem bátyám útját, aki még ha csak arrébb lökött volna de el kezdett fojtogatni. Igaz hogy csak max 10 mp-ig de váratlanul ért. Mikor könnyezve és fulladozva elindultam a szobámba akkor meg elkezdett ordibálni hogy egy nyomorék, meg gyökér vagyok meg szánalmas hogy milyen nyápic vagyok (mondjuk ha váratlanul elkezdeném fojtogatni akkor nem tudom mit csinálni na mind1) én meg túl szelíd lelkű vagyok ahhoz hogy visszaüssek. Igazából nagyon megbocsátó vagyok sőt mire idáig jutottam a szövegben bennem már le is rendeződött, de ez kibírhatatlan. Rémálommá teszi minden napomat. SEGÍTSETEK!!!

2014. dec. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Henrik te vagy az?
2014. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
beszélj a szüleiddel de valószínűleg a bátyjád valami bántja vag frusztrálja és ezt rajtad vezeti le (nem szekálják az iskolában hány évesek vagytok?)
2014. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csináld azt, amit az én hugom is tett velem... Járj előtte szexi ruhakban, lengében vagy hiányosban. Másképp fog rád tekinteni!!nálunk bejött;);)
2014. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem ő egy fiú :D érdekesen hatna ha sexy szoknyákba járkálna a bátyja előtt xD
2014. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lal :D
2014. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!