Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt még olyan akinek...

Van itt még olyan akinek ennyi testvére van? Köztetek milyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

20/f 2-18/F 15/F én 13/L és 2-7/F

A 15 éves bátyámmal kell egyszobában aludnom, mi jobban kötődünk egymáshoz. A többiekkel sem veszekedünk, csak néha idegesit, hogy a női bajaimról faggatnak, mivek csak én vagyok lány. Anyuék nem sokat foglalkoznak velünk, mert mindig csak dolgoznak. A házban is állandóan nekem kell renet csinálni. A báttyáimat hogyan tudnám kicsit rendre szoktatni? Van itt olyan akinek ennyi testvére van, vagy hasonló helyzete van?



2015. jan. 1. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Azert leirhattad volna pontos szammal is, hogy mennyi :DD osszevissza kell szamolgatni :D

Amugy majdnem ennyi:)

2015. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi csak 3an vagyunk testvérek egy hatalmas házban de néha meg igy is idegesitjuk egymást..

El hiszem hogy rossz lehet plane hogy sajat szobád sincs.

Itt is en csinálok rendet allandoan, mert a fiuk nem takarítanak es mosogatnak mert az a lányok dolga.... Szánalmas.

Szerintem nem fogsz tudni változtatni én mar évek óta próbálkozom semmi sikerrel.

2015. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 vagyunk lányok. anya én meg a testvérem, de még így is állandóan én pakolok utánuk. anya rra is képtelen, hogy a szennyes ruhát a szennyestartóba tegye, pedig ha kijön a fürdőből, akkor ott megy el mellette. csináltam már olyat is, hogy csak a saját szobámban takarítottam, de ez se használt. Most annyival jobb a helyzet, hogy nővérem nem lakik itthon, így utána nem kell takarítani, anya meg nem sokat van itthon és ő se csinál nagy kupit, úgyhogy csak magam után kell takarítsak jóformán.
2015. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
Minket anyukánk egyedül nevel. 4en vagyunk testvérek a bátyám most jelenleg Németo.-ban van, a másik 2 tesóm is (12/F és 10L) általában próbál segíteni takarítani stb. Mi így viszonylag jól elvagyunk otthon. Viszont nyáron anyu megismerkedett egy emberrel az interneten akinek 12 gyereke volt, már tervezték h. összeházasodnak meg minden. Nyáron mikor elöször voltam ott alig bírtam ki 4 napot ottminden szanaszét volt dobálva nem lehetett papucs nélkül járkálni mert a padló ragadt, a konyha is gusztustalan volt, ott minden a gyerekekre volt bízva az apjuk meg egész nap bent feküdt a szobába és néha kijött kajáért. Amikor 2 hétig voltunk ott szerencsére már anya is észbekapott h milyen undorítóan élnek. Most már nem tartaja velük a kapcsolatot. Ja én 15/L vagyok
2015. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 7 en vagyunk vagyunk teosok abbol cska 6- an eltunk egyutt de mindig veszekedtunk es verekedtunk!! :)

Amit most felnott fejjel ha vissza gondolok milyenek is voltunk es hogyan menekultem en otthonrol csak nevetni tudok rajta!!

A kulon szobaam az csak nekem es a batyamnak volt a noverem aki koztunk a legnagyobb o anyuval es a kisebik tesoimmal aludt mindig! JAh de am en voltam az aki nem jott ki senkivel de most meg nekem vannak a legjobb kapcsolataim a tesoimmal (lany vagyok a 3. gyerek)

2015. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 testvérem van de legtöbbször egymás agyára megyünk. Van 17/f meg 14/f és egy 12/l én meg 15 vok fiú. A lakásunk elég kicsi szal én a 2 fiú tesommal vagyok egy szobában, a húgom az a félszobában anyám meg nevelőfaterom meg a nappaliban alszanak. Engem főleg az zavar hogy reggel várni kell csomót egymásra. Meg a mi szobánk sem nagy és valaki mindig zörög, sosem tudok egyedül lenni, sosincs nyugalom. Amúgy a kapcsolatunk az jó sztem.
2015. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!