Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez nem normális testvéri...

Ez nem normális testvéri kapcsolat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Van két bátyám egy 18 és egy 19 éves.Játékból szoktunk verekedni meg szivatni a másikat.Hétvégén felálltam egy székre hogy levegyek egy tálcát a polc tetejéről mert 160cm magasan nem érem fel és a tesóm meg kirúgta alólam a széket.Bevertem a fejem a szekrény sarkába.Kicsit jegelni kellett de nem lett belőle nagy baj.Volt hogy elvették az MP3 lejátszóm és vissza akartam venni aztán véletlen megütött ami elég sokáig meg látszott.Meg volt hogy leestem a lépcsőről mert lökdösődtünk.Rengeteg ilyen.történt az évek során.A suliban mindig azt hiszik hogy vernek otthon.Szerintetek se normális?

2014. nov. 13. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Benőhetne már a fejük lágya. De te is tehetnél valamit a saját érdekedben, ne hagyd magad!
2014. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem hagyom magam csak sokkal erősebbek nálam :D
2014. nov. 13. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukaként mondom, hogyha azt látnám hogy az egyik gyerekem kirúgja a széket a másik alól, nem az elesett gyereknek fájna jobban, mert elkapnám és...

Nem lett belőle nagy baj. De simán lehetett volna gondatlanságból elkövetett emberölés.

Nem normális hogy egy fiatalkorú és két felnőtt úgy viselkedik mint egy kis csapat óvodás.

Anyátok nem tanított meg titeket viselkedni??

24n

2014. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
"...lökdösődtünk...". Akk meg mit akarsz?
2014. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 piriiiiii ***** válasza:
100%
Hát azért ez a székes eset elég durva. És mit csinált utána a tesód? Remélem, hogy megijedt és bocsánatodért esedezett - MINIMUM. Simán beverhetted volna a fejedet nagyon rossz szögből is, és akkor sokkal súlyosabb lett volna a sérülés... ezt mondd el neki szépen, és hogy gondolkodjon el rajta.
2014. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
:) Nalunk is ez volt, aztan egyszer kibukott belolem, hogy ne mar. valoszinuleg nem vette volna komolyan, ha nem lett volna nalunk tarsasag. Dehat a lanyok egyszercsak felnonek:)
2014. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Legalábbis nálunk nem. Játékból birkózni, úgy hogy nem okozunk a másiknak fájdalmat az még oké, de széket kirúgni alóla?!

De úgy látom te nem éled ezt meg tragédiaként, lehet maradandó lett az a fejsérülés...

2014. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta el akart kapni csak túl gyorsan estem.Voltunk orvosnál azt mondta nem lesz baj de ne csináljunk belőle rendszert :D Ami azt illeti volt már rosszabb is.
2014. nov. 13. 20:00
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Egymást üssék, ne a kishugukat.

2014. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Nekem is van bátyám, de vele sosem verekedtünk. Mondjuk igaz, hogy ő hat évvel idősebb nálam, szóval mire abba a korba értem, hogy verekedhettem volna, ő már elég okos volt ahoz, hogy ne üssön meg egy feleakkora gyereket, mint ő. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a te tesóiddal már nagyon elszaladt a ló, és szerintem már nem is érzik a tetteik súlyát. A szüleid helyében már rég lekevertem volna neki két nagy pofont, akkor talán a korukhoz méltón viselkednének... :/
2014. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!