Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan aki nincs joban...

Kutaskarcsi kérdése:

Van itt olyan aki nincs joban a testvérével? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Boldog új évet .mkinek!!
2015. jan. 3. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Fogalmam sincs miért, de nem szeret engem a testvérem. Már évek óta nem beszélünk. 24/N
2015. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, nagyon sok szempontból mások vagyunk, nem jövünk ki. Amíg együtt laktunk, a pénzen ment a vita sokat.
2015. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen én! Egyáltalán nem beszélünk! Igazából a felesége miatt. Pénzéhes, aljas nõ. Tesóm papucs. De inkább nem zavarom a köreiket, mivel 4 gyerekük van. Egy jó tulajdonsága van a nõnek, hogy a 4 szép gyereket a világra hozta. Értük azért kár lenne! :) Igaz h így velük sem beszélhetek, de legalább tudom h bearanyozzák valakinek a napjait!
2015. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyám és a bátyja. Igazából ott a báty a hibás. Alkesz, aszociális, pánikbeteg. Nem dolgozik, nem beszél sem a saját gyerekeivel, sem a saját apjával. Már évek óta nem láttuk, az is simán lehet, hogy nem is él már.
2015. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy különbözünk egyszerűen nem jövünk ki. Voltam börtönben 16 évesen fiatalon balhés drogos társaságba kerültem. A mit soha nem értettek meg ami történtek ott, el ítélnek lenéznek. Másoknak azt mondják ami nekik megfelelő nem ami valójában történt.Röviden annyi hogy a csillagos eget is le hazudják, és utánna még nekem kell magyarázkodnom, ami miatt sok kelemetlenség ér. Nem tudom megvédeni magam mert mindent késöbb tudok meg, amit le tagadnak ha kérdezek kitérnek a kérdés alol. Volt hogy próbáltam bizonyitani az igazam de csak magamból csináltam dilist, ami megint nekik kedvezett. 25/L
2015. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Van. Mondjuk mi néha szoktunk beszélgetni, én legalábbis próbálok. Amúgy meg nem tudom az okát annak, hogy mért nem jövünk ki. A tesóm egyszerűen csak mindenféle ok nélkül lehülyéz, és mikor kérdezem hogy miért csinálja azt, nem képes megmagyarázni. Vagy csak leszól mindent amit csinálok, és azt mondja, hogy semmi sem fog sikerülni az életemben, aztán meg a barátaimat kezdi sértegetni mindenféle magyarázat nélkül, hiszen nem is ismeri őket. És bárhogy is kérdezem, hogy miért csinálja azt, vagy mért gondolja ezt, ő sosem magyarázza meg.

Például valahogy így szokott folyni a beszélgetés köztünk, mikor lehülyéz.

Ő azt mondja: - Ez hülyeség.

Én: - Mért?

- Mert az.

Vagy legalábbis valamilyen ilyen válaszokat szokott adni.

Mindketten tizenhét évesek vagyunk. Ő fiú, én lány. A másik meg amiért talán nem jövünk ki, mert túl különbözőek vagyunk, mások az értékrendjeink. Oly annyira, hogy pl. amikor megpróbálok beszélgetni vele, ő elkezd megfenyegetni, hogy tönkre fogja tenni a számítógépemet, ha nem megyek el. Ahelyett, hogy csakúgy kedvesen megkérhetett volna, hogy menjek el...

2015. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát a testvérem olyat tett velem amit így az ember nem tudtam elviselni már lassan 10 éve hogy olyan hazugságokat terjesztet rólam ami nem igaz ennek a hatására a család nem nagyon látott szívesen elzárták felém a kapcsolatukat anyám,apám 8 éve nem láttam nem is érdeklem őket.
2015. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem szeret a testvérem, de úgy viselkedik velem, mint egy idegennel. Ilyen kettős dolog ez nálunk, néha elég köcsög velem, néha meg kedves, de hallom a hangján, hogy azért még ott legbelül szeret engem. :D
2015. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most hogy belegondolok, az az oka, hogy én szerettem az apukánkat, ő meg inkább csak kihasználta. Természetesen, én vagyok a pénzéhes, szerinte.
2015. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is jöttünk ki, mert másmilyenek vagyunk, sokat gúnyolódott rajtam, sértegetett, meg meg is lopott (amire még büszke is volt!!)
2016. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!