Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a nővérem?...

Miért csinálja ezt a nővérem? Már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés
Ha wczek mindig kiröhög, ha iszok, is kiröhög, ha bbármit csinálok, mindenen kiröhög, de ez még semmi! Állandóan kibeszel az osztálytársaimnak, azok meg jönnek olyannal, hogy én miket csináltam, és azok nem is igazak!!! Ha fesulom a hajam, vasalom, befonom, stb. Azt mondja k...va vagyok. Én naponta használok tisztasagi betétet, ő meg sokszor ha felfázott, vagy bármi fertőzés, nem is érdekli, a szobája olyan mint egy disznóól, a haja úgy 3 naponta van fesulve, sose tanul, házit se csinál, nagyon igénytelen, én sokkal igényesebb vagyok, és pont róla kéne példát vennem, mert ő az idősebb, de ez.. Ha gyalog kell jönne suliból, rinyál, stb. Ő 14 éves, én 12.
2015. jan. 13. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat sajnallak hogy ilyen novered van. A szuleidnek szoltal mar errol? Lehet lekene uljetek ti ketten es a szuleid es megbeszelni ezt az egeszet! Es deruljon ki miert csinalja ezeket veled.


Vagy pedig mond meg neki hogy ne alacsonyodjon le ennyire hogy sajat hugat bantja, miert nem bant vele egyidos lanyokat vagy fel hogy meg lesz verve?

2015. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de azt hiszi magáról, hogy valami eromuvesz, kozben dagadt is...
2015. jan. 13. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert, mert a novered ciki. Ha idosebb lesz, lesz eleg baja, nem foglalkozik majd veled.
2015. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még az én bugyiaimat hordja, aztán összefolyásozza amikor fel van fazva, vagy nem tudom de mindig óriási sárga folt van a bugyiaimon amit a mosógép se hoz ki........
2015. jan. 13. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

A kiröhögős részére azt mondom te is röhögd ki.

A bugyijaidat meg tartsd olyan helyen, ahol nem fér hozzá. Van olyan szekrényed/fiókod amit kulcsra zárhatsz?

2015. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!