Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak én örülnék ha lenne egy...

Csak én örülnék ha lenne egy nálam idősebb nővérem?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves hugom de az nem olyan. Jó lenne ha lenne mellettem egy kb 5-10 évvel ídősebb lány tesó. Csak én vagyok így vele?
2015. jan. 1. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Csak nálad idősebb nővér van. A nővér azt jelenti, nálad idősebb lánytesó.


Egy 5-10 évvel idősebb nővér le se szarná a fejed. Tapasztalat. Az már más korosztály. Ha 2-3 év van köztetek, és tök jó barátok vagytok.

2015. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Quasar07 ***** válasza:

Fogadj egyet örökbe, vagy barátkozz idős lányokkal.

Amúgy régebben én is vágytam rá. Nem irigykedsz a hugodra? Xddd neki megadatott, van nővére. Feltéve ha lány vagy.

Ha fiú, az is érthető, mert a fiúk megbáznak általában a nagyobb lány tesóikban, meg az anyukáikban, és minden titkukat nekik mondják el, kilelkizik magukat. Nem mindenki, de sokan,

2015. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nincs,valószínűleg már nem lesz 5-10 évvel idősebb lány tesód.
2015. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 év van köztünk, így sem poén!
2015. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
igen, elég idegesítő tud lenni. Én pont egy hugot akarok, cserélünk? :D becsüld meg, sok jóra is taníthatod, én ezért utálom a nővérem, mert lusta.
2015. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Quasar07 ***** válasza:
94%
Szerintem is, becsüld meg,mutass neki példát. És aranyozd be a gyermekkorát azzal , hogy ilyen klassz nővére van és foglalkozik vele. Gondolj bele milyen jó lesz neki, amikor majd villoghat veled, meg ha bántják te elintézed az illetőt!;) :D
2015. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
37%
én meg nem ertek egyet az előző válaszolókkal. Szerintem nagyon jó egy idősebb testvér. Én és a lánytestvérem között van 7 év. Én most 15 éves vagyok és még a szüleim nem nagyon engedik meg hogy sokáig kinn legyek. Maximum olyan hajnal 1-2 óráig lehetek kinn, kevésszer van hogy kiengednek 3-ig. Ha ki is engednek akkor ha hazajovok kérdezgetnek hogy nem-e ittam alkoholt stb. Viszont nekem jo a kapcsolatom a testvéremmel és elég gyakran járunk egybe bulizni. Ha vele vagyok nem mondják meg mikorra jöjjek haza. Modhatni rá bíznak a testvéremre. Ha ilyenkor hazajövök akkor nem kérdezgetnek hogy fogyasztottam az alkoholt. És ahogy az összes bulin, hát ezeken is fogyasztunk szeszes italt. És a testvéremmel ahogy az elobb is említettem jó a kapcsolatunk és ő sem árul be. Akármi is legyen mellettem áll, és én is mellette állok. Sőt mivel ő már dolgozik és én csak iskolás vagyok még zsebpénz is ad nekem, ha elmegyünk valahova mindig helyettem fizet. :) nagyon jó egy idősebb testvér :) 15/F
2015. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Odalennék a gondolatért, ha lenne egy idősebb tesóm, akár fiú, akár lány. De azt hiszem, ha nővérem lenne, hugit akarnék. A szomszéd kertje mindig zöldebb.
2015. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem mővérem van, haha:3 xD
2015. júl. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, de mégis jó lenne egy nővér, aki mégiscsak okosabb nálam, tapasztaltabb, + nem öl meg, ha valami hülyeséget csináltam. Eh, valaki nem akar a nővérem lenni? :(
2015. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!