Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti testverek hogy vagytok...

Ti testverek hogy vagytok egymassal? Tobbi lent

Figyelt kérdés
van egy 19 eves ocsem. hat a helyzet az hogy nagyon szemet velunk allandoan ha nem az van amit o akar anyamat mindenek elmondja mindenek. szegeny anyam maig segit neki. itt elnek velunk a baratnojevel. mind a ketten dolgoznak de egy cigire nem adnak neki. cigire??? egy szal cigit nem adnak. en meltanyosan kapom a gyest a 2 eves babam utan es en elobb adok ami nem is baj nekem de egy keveset tudok segiteni. egy szelet kenyeret nem adnak ha nincs esetleg penzem mindig mamamtol kerek kolcson ha nincs ok semmit nem adnanak. anyam nem vett semmit kettojuknek 20 fasirot csinaltak,anyu megkivant munka utan eggyet,hat nem adtak. most kaptam volna egy hasznalt tv t a nagybattyamtol mert romlik el a tv m ,es a kisfiu szereti nezni,orultem neki mert azert csak ingyen van,na ok elhoztak maguknak a szobaba,most meg inkabb a baratnoje anyjanak akarjak atvinni. mondtam hogy kell a tv mert jobb is nekunk a kisfiu le sem tudja huzni mert kisebb mint az enyem es jobban a szekrenyre tudom helyezni. tenyleg van ilyen testver aki mas csaladjat tobbre nezi? most a tv kint van a lepcsohazba az ajto elott. o a szegyentol mondta hogy jolvan odaadja es mikor beleeltem magam mar mondta hogy rossz mert szervozbe kell vinni,es majd o hozz masikat,en erre mondtam hogy nem kell jo az nekem,o mondta hogy akkor jol van de akkor elviszi az enyemet anyosanak.(de latszott rajta hogy nem igen akarja odaadni) most akkor mit tegyek? mert gondolkodtam azon behozom reggel es megcsinalom es hagyom a fenebe amit mond.egyszeruen nem birjuk elviselni ahogy beszel masokkal csak a rosszat csinalja. hat nem ez az elso dolga. most nem csak a tv ,de mar csak azert is behoznam hogy ne o jojjon mar ki boldogan mindenbol ,aki meg a sajat anyjat minden utszelinek lejarja. es ezt szemtol szembe megmondja. lopkod is tolem,sorolhatnam.ti mit mondtok ez a normalis?
2015. febr. 17. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen borzalmas ahogy írsz, alig lehetett elolvasni a panaszáradatodat.

Mindenesetre egyedül anyádat sajnálom, mert van két életképtelen gyereke akik annak ellenére, hogy az egyik gyerekestül, a másik nővel a nyakába sózta magát, mindkettő kihasználja, semmibe veszi.

Hidd el, te sem vagy különb az öcsédnél, csak a magad helyzetét kevésbé látod rossznak.

Így sem a te sem az öcséd viselkedése nem normális.


Bár a kérdésed az, hogy mi a válaszadók, milyen kapcsolatban vagyunk a testvérekkel, nem hiszem, hogy valójában ez érdekel téged. Ha mégis: én nagyon jó kapcsolatban vagyok a 2 nővéremmel. Igaz mind 3-an már felnőttek vagyunk, és külön élünk, egyikünk sem él a szülőkkel.Ha már családot, gyereket szültünk ez a normális, hogy kirepülünk a családi fészekből.

2015. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Atyaságos úr Isten! Szerencsétlen kisgyerek, és anyátok...
2015. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de itt nem en vagyok a lenyeg hat egybol tamadtok??? igen leirtam mi a panaszom hogy ehez tudjatok hasonlitani mi megy itt. edesanyamnak semmi gondja velem se a gyerekkel mert nekem anyagilag nem kell segitsen a gyereknek.mi megbeszeltuk mikor elallok dolgozni segitek. neki annyi is eleg ha veszek kajat hogy neki is adok,ez termeszetes egymasnak segitunk de ocsemek keresnek 200 000 ft ot eggyutt de bem adnak semmit?????? nem vagyunk milliomosak. igy egymasnak segitunk ha nincs, csak ocsem felrombol mindent. en mikor nem volt munkaja en voltam ki segitett neki amibol csak tudtam. de ez hogy jott ide hogy a gyermekem teher anyam szamara???????? hat nektek is az lenneee?? jo a velemenyetek ez de anyam egyenes ember szolt volna ha gondja van. hat igazi testveriseg az nem arrol szol hogy egy nevetes nincs a hazba csak a harag es masoktol valo sajnalat. itt minnel jobb az ember annyi rosszat kap. marmint ocsem reszerul.
2015. febr. 17. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinek a tulajdona a lakás amiben laktok, anyukásé?

A tesód a leírtak szerint dolgozó fiatal ember, a barátnőjével együtt. Éljék a saját életüket, és anyagilag is finanszírozzák maguk. Ha mindenkinek megfelel az együttélés, akkor fizessetek egyenlő arányban rezsit, és minden költséget, amik a lakás fenntartásával kapcsolatosak. A többit meg, étkezés, mosás, háztartási szerek, stb, oldja meg mindenki saját magának. Ha nekik ez nem tetszik, költözzenek külön.

2015. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kötöztök külön?

Egyébként egyetértek az első válaszolóval, miszerint valószínűleg te sem vagy különb a testvérednél, és ezért problémáztok hülyeségeken, és egyikőtök sem látja a megoldást.

Nekem is 2 testvérem van, egy nővérem és egy húgom. Jól kijövünk, nővérem is külön él, férje és gyereke van, én is külön élek már a vőlegényemmel, és a húgom is lassan kirepül, 21 éves már. Tehát nem, nem mindenki van olyan viszonyban a testvéreivel mint te.

2015. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!