Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megkernetek ilyen esetben a...

Megkernetek ilyen esetben a batyatokat, hogy ne hozza haza a baratnojet?

Figyelt kérdés
Batyam Budapesten egyetemista, kollegeumban lakik. Megismerkedett fel evvel ez elott egy lannyal, es amikor komolyabbra fordult, hazahozta. A lany lenez minket, mert videkiek vagyunk, ennek tobbszor hangot is adott. Voltunk tanyasiak, suttyok, parasztok, elmaradottak stb. Apa sok olyan szot hasznal, vagy mashogy regiesebben mond szavakat, ezeken ki van borulva pl. kolompir, tejfel, veder, tik(tyuk). Ezeken hetekig, honapokig frocsog. A szuleim egyszeru, kedves emberek, szerenyebben elnek, mint a lany csaladja, ez igaz, de nem vagyunk se suttyok, se bunkok. En is tanulok, egyetemre keszulok, adok a kulsomre, a kornyezetmre, de mellete tudok takaritani, fozni, mosni, vasalni, tyukolat takaritani, hurkat-kolbaszt tolteni, fat apritani stb. Tehat barmi olyat, ami egy kertes hazzal jarhat, ahol allatok is vannak. Ezekre megkaptam mar, hogy noietlen vagyok, sose lesz parom, mert "egy jo pasinak se kell egy ilyen teheneszlany"(ideztem) Serteget engem, hatuk mogott szidja a szuleinket, es batyam semmit nem tesz, nem szol ra. Batyammal beszelni nem lehet, szerelmes. En is kezdek a turelmem vegere erni, foleg a szuleim miatt, mert tenyleg, meg arra se emlekszem, hogy valaha egy hangos szavuk lett volna. Nem vagyok egy ideges tipus, de kezdek eljutni oda, hogy nagyon le akarom kiabalni a fejet.

2015. febr. 24. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
nem szabhatod meg hogy oda járjon,de nyugodt szívvel megvédheted magad hogy" olyan lány sem kell a férfiaknak, akinek nyomban letörik a műkörme egy kis feladattól",illetve "nem attól paraszt valaki hogy fát aprít, hanem attól ha nem viselkedik ildomosan a párja családjával"
2015. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan szolhasz,mert a lany nagyon tiszteletlen ,ha az rn batyam baratnoje lenne mar reg kiabalas lett volna...a lany a vendeg a "csaladban" ...nem is ertem mit gondol ,te meg ne figyelj a mondandojara:) szerintem a fiuknak jobban kell egy ilyen lany ,mint az a valami:)
2015. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

amilyen nagy szám van már tuti elküldtem volna melegebb éghajlatra !

és simán beoltottam volna a kis szánalmas libát !

és nem igen érdekelt volna a bátyuskám mit is szól hozzá!

2015. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 intrepid ***** válasza:
89%
Amig a bátyádnak jólesik, hogy a szüleid támogatják a tanulását, addig az ö dolga lenne megvédeni öket. Márpedig egy gazdaságban mindig van tennivaló, nincs idó arra, hogy leüljön a fotelba, és Jókait olvasgasson. Ha igy tenne, hamar elapadna a pénzforrás a bátyádnak.
2015. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Szólj rá a libára, hogy fürdés után takarítsa ki a kádat és a fürdőszobát. Vagy mosogasson el kettőjük után. Mondd meg neki, hogy tanyán ez a szokás.

Ne hagyd magad.

2015. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Nálam az őszinteség az alappillére minden társas kapcsolatnak, és általában bejön :)


Beszéltél már erről négyszemközt a bátyáddal? Így, ahogy leírtad nekünk?

Első körben beszéld meg vele hogy ez mennyire bánt téged, majd nyugodtan leszögezheted, hogy ha legközelebb egy bunkó szót is hallasz, mit fogsz tenni. Jogod van hozzá a saját otthonodban.

Innentől ő is el tudja dönteni hogy megneveli a tyúkot, nem viszi hozzátok többet, vagy egyszerűen kiteszi annak, amit teljesen jogosan fog kapni.

2015. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen primitív ostoba szánni való emberrel se találkoztam még nem hogy egyetemista lánnyal. Szólj vissza neki mert kettőtök közt te vagy az értékesebb és ezt tartsd szem előtt. Ez a csaj csak kirakati babának jó a haveroknak mutogatni nem komoly partnernek.
2015. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

én szüleid helyében megkérném, hogy ha lenéz, akkor nem kell jönni.

ha nem szólnak, és jön a lány. nyugodtan kioszthatod!!!!

2015. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan megkérheted. Ha mégis megy, akkor adtak neked fentebb tanácsokat, nyugodtan vágj vissza neki az első megjegyzésénél. Amúgy olyan kis "kirakati baba" a bátyád barátnője? Mondd el neki, hogy a tanyasi, falusi szóhasználat, tájbeszéd nem egyenlő az ostobasággal. Meg ezt a mondást is, biztosan nem hallotta még, amit ilyen nőkre szoktam mondani: "Mit ér a szép tál, ha üres?"
2015. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen ilyen megjegyzést sem kell lenyelned.


"Voltunk tanyasiak, suttyok, parasztok, elmaradottak stb."

"egy jo pasinak se kell egy ilyen teheneszlany"


Ilyenek után úúúúgy megtéptem volna, hogy ő nem akart volna még egyszer eljönni hozzánk!

2015. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!