Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális, hogy 8 és 19...

Az normális, hogy 8 és 19 éves lányaim együtt fürdenek, csak mert nagyon szeretik egymást?

Figyelt kérdés
A 8 éves lányom a 2. pasimtól született már, és a nagyobbik lányom már amikor megszületett, akkor a szívébe zárta. Ahogy beindult a tanév, és nagylányomnak elkezdődött az utolsó iskolai éve, elhatározta, hogy amikor csak tud, húgával lesz, mert idén úgyis érettségizik és akkor kevesebbet tud vele lenni. Nos, egyik nap a kicsi beszállt a nagy mellé a kádba, és azóta mindig együtt fürdenej. Az oké, hogy imádják egymást (a nagylány szingli, azt mondta, a húga az egyetlen fontos dolog neki) de ez nem túlzás egy kicsit? Még nem szóltam nekik erről, de szólnom kéne? És egyáltalán normális az hogy 11 év korkülömbséggel mindennap együtt fürdenek, ráadásul tök sokáig? Vagy ez természetes dolog?

2015. márc. 10. 21:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem normális.
2015. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
47%

Ha nincs a nagynak valami fertőzése,addig nem gond.

Amúgy meg nem zárják tán magukra a fürdő ajtót? - mert akkor ki kérdezném a kicsit,volt -e valami természetellenes...

2015. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nincs gond ezzel.
2015. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez az amit csajos dolognak neveznek. Az egymás sminkelése de ez egy kicsit furcsa. Beneznek a kulcslyukon azért hogy mi történik. Ha látnám hogy fürdenek és beszélgetnek közben akkor semmi gondom nem lenne
2015. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%

Semmi baj nincs ezzel.

Azzal viszont igen, hogy olyanokat írsz, hogy "külöMbség"...

2015. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%

atyaúristen hogy lehet ilyen kérdést feltenni, az én testvérem 8 évvel idősebb mint én, és én is kb 18 éves koráig együtt fürdötem vele, együtt játszottunk, és beszélgettünk. mi más történhet még 2 lánytestvér között?mert nagyon szeretjük egymást és szoros a kapcsoltunk. Utána amikor ő elkezdett mindig zuhanyozni, ott voltam vele és beszélgettünk. minden egyes este. majdnem kivétel nélkül

Mostmár felnőttek vagyunk, de felnőttként is láttuk már egymást meztelenül, gátlástalanok vagyunk egymással szemben, ennyi. neki is van családja, és nekem is, egyszerűen csak szeretjük egymást, legjobb barátnők vagyunk, és egyben testvérek.

Szerintem az a nagyon nem normális hogy ilyen megfordul az emberek agyába.

sajnos ilyen az emberiség manapság. Ha már 2 ember gátlástalan egymással, és szeretik egymást, azonnal furcsa, arra gondolunk hogy valami nincs rendben.

Ha veszekednének, és gátlástalanok lennének, az lenne számodra a normális?

Ezen érdemes elgondolkodni.

2015. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
27%
Nem normális. Mindenki fürödjön külön. De ez a nagy kötődés sem egészen normális.
2015. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon egyszerű, vedd fel telefonnal, hogy mit csinálnak, az anyjuk vagy, nő vagy, láttad már amijük van, tehát ez nem beteg, aztán ha megvigasztal, hogy semmi olyan nem történik, törlöd a videót és soha senkinek nem beszélsz róla.

Én nem tudnék egy gyerekkel együtt fürdeni, ez az ázzunk együtt 30 percig nekem nagyon nem téma, maximum a pasimmal tudom elképzelni a tusolást, de az se tusolás lenne, hát előttem ne mossa a s'ggét, ahogy ne nézze, hogy én mosom :D :D :D fúj! Gyereket fürdetni oké, mondjuk egy 8 éves meg már tud egyedül is. Max ellenőrzi néha a szülő, hogy valóban megmossa amit meg kell, meg h utána megmossa a fogát, de ezen felül ...

2015. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

Mi mindig bejártunk egymáshoz a fürdőszobába a húgommal. persze nem egymás mellé a kádba, hanem beszélgetni. Néha anyukámmal is.

Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.

Én 21L, húg 18L, csak hogy kor is legyen

2015. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Furcsa, hogy mennyien írják, hogy nem normális.

Mégis miért ne lenne az? Mi rossz lenne abból, hogy 2 lány együtt fürdik, legyenek akármennyi idősek?

2015. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!