Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véleményed? Tapasztalataid?...

Véleményed? Tapasztalataid? Normális a fürdés közben bejárkálni? Szülők vagy gyerekek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed ha fürdés közben rádnyitnak?Bemennek?Szülők-gyermek között?testvérek között?(akár ellenkező nemű testvérek között)?Mi a véleményed rola?Tapasztalatid?
2015. jan. 17. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak anyukám szokott néha bejönni, de akkor kiakadok, elfordulok gyorsan, mert nem szeretem ha meztelen látnak! Lány vagyok
2015. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
20 éves lány vagyok, kisebb koromban nem volt ebből gond, simán bejárkáltam én is meg a szüleim is. Mikor nagyobb lettem, akkor már persze nem. Most itt-ott előfordul, hogy anyukámmal egymásra nyitunk, semmi nem történik. Apukámmal nem szoktunk.
2015. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Alapvetően bunkóságnak tartom, főleg azt, ami itt egyes kérdésekben előjön, hogy folyamatosan benyit pl. az apa a tizenéves, nőiesedő lányához, miközben az fürdik. Mi öten élünk együtt a családban, ebből egyedül apukám férfi, ő sosem nyit be, amikor mi fürdünk, és értelemszerűen mi sem, amikor ő. Persze anyukámmal néha egymásra nyitnak (ha valamiről beszélni kell, vagy valami kell a fürdőből) vagy együtt fürdenek, de ez természetes. Mi a két húgommal és anyukámmal néha be szoktunk menni a fürdőbe, ha valamelyikünk fürdik, de szigorúan kopogás után, ha a másikat nem zavarjuk. Ennek oka pl. sürgős készülődés, vagy pisilés (egy helyiségben van a wc és a kád). Nem vagyunk egymás előtt szégyenlősek.
2015. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Te komolyan erre a témára izgulsz? Vagy miért írod ki ennyiszer?
2015. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy zavarja - e azt, akihez bemennek. Vannak családok, ahol ez természetes és senkit sem zavar. Ott nem gond. Ha viszont valakire akarata ellenére nyitnak, az NEM normális.


Persze azért ezen felül az illem továbbra is megkívánja, hogy ne csak kib*sszuk az ajtót. Illik mondjuk kopogni.

2015. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5 - ös vagyok és a kopogásról eszembe jutott apósom. A tipikus paraszt, viselkedni nem tudó esete: Úgy b*ssza ki a wc ajtót, mintha egyedül élne... Ő az egyetlen, aki többször is rányitott már mindenkire, mert nem tanították meg kopogni. Sógoromékra szex közben is nyitott már. Szóval az ilyen emberek sem százasak.
2015. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Zavar, ha rám nyitnak. Nem szoktunk bemászkálni egymáshoz. Nővéremnél többször van hogy elfelejti bevinni a törölközőjét vagy most műtötték és segíteni kell lemosni a hátát, akkor behív engem, ha a barátja nincs ott, de nem szeretem. Zavarban vagyok tőle. 24/L
2015. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Max. anyám jön be(én is lány vagyok), de ő is csak ha pont halaszthatatlanul kell neki valami a fürdőből. Apám soha. Én egyáltalán nem szeretném, hogy valaki fürdés közben rám nyisson, nekem az egy intim tevékenység.
2015. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha nem jött be senki kopogás vagy kérdés nélkül. Olyan van, hogy pl apa vagy anya megkérdi, hogy bocsi de sürgős lenne ez meg az kell neki a fürdőből akkor mondom oké gyere be de akkor is elfordulok. Vagy volt olyan, hogy nem vittem be tiszta törülközőt és akkor kértem és beadták az ajtón. Olyan nem volt hogy valaki csak úgy berontana, sztem az ilyen kérdések meg kiírások kamuk. 16/f voltam
2015. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ahány ház annyi szokás, az a baj, ha nem egységes a működés.

Nálunk nem volt ebból gond, az ajtóban volt kulcs, ha valaki nem akarta, hogy zavarják becsukta. De ez a túlzott szemérmeskedés szerintem tiszta hülyeség, menjetek el bármely külföldi országba, a szaunába is puccosan lehet bemenni, mindenki megnéz. Tesómék Finnországban laknak, és a nem okoz senkinek sem problémát ott sem a családnak a közös szauna sem hetente többször. A legtöbb országban még törölközőt sem vihetsz be! Akkor otthon én nem is értem mit kell aggodalmaskodni. Bár ehhez biztos olyan család is kell. De nálunk sosem erőltették. Persze mindannyiunknak volt szégyellős korszaka, de a többiek hozzáállása, sokat oldott a helyzetemen, és beláttam, hogy pont a családom előtt nem fogok szégyellősködni.


Szóval minket otthon a családban nem neveltek szemérmeskedésre, de mindenkinek megvolt a joga elbújni a többiek elől, és aki ebbe szexuális gondolatokat lát bele, az a pervez, hisz ez jár a fejébe.


KULCS A ZÁRBA = PRiVÁTSZFÉRA

2015. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!