Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem szeretem a testvéremet!...

Nem szeretem a testvéremet! Pedig ő szeret engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy most 14 éves vagyok, ő 11.Mindketten lányok vagyunk.És egy szó, mint száz nem vagyok érte oda.Nem utálom,de nem érzem azt az önzetlen szeretetet, amit régebb éreztem.Régebb nagyon nagyon szerettem, de 12 éves korom óta kerülöm.Szegény szerintem szeret engem,de én egyszerűen nem vágyom a közelségére!Volt valakinek ilyen?Ez elfog múlni? Esetleg az a baj, hogy most értem el azt a kórt, amikor nem engedek senkit közel magamhoz?

2015. márc. 14. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem el fog múlni, ilyen korban lehet, hogy idegesítő, zavaró egy fiatalabb testvér.


Igaz, nálunk fordítva volt, kb. 12-13 éves korunkig egyáltalán nem jöttünk ki, 15-16 éves korunk után pedig le se lehetett volna vakarni minket egymásról, szerencsére ez ma is így van jó 15 évvel később!


Most vagy a kamaszkor kezdetén, változol.

2015. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy szeretni fogod! :)

Csak rajtad múlik.

Fogalmazd meg, hogy mi az, amit nem szeretsz benne! A stílusa? Rád mászik? Féltékenység esetleg? A túlzott hasonlóság? Idegesítő néha?


Ha a problémát sikerült megfogható ténnyé változtatni, akkor azzal már lehet valamit kezdeni.


De szerintem is el fog múlni főleg, hogy a kérdésedből úgy tűnik, hogy szeretnéd szeretni.


Hajrá, nincs jobb, mint egy jó testvéri kapcsolat!

Én már csak tudom, mind a 4 tesómmal nagyon jóba vagyunk.


Ên bátyámat találtam nagyon sokáig kibírhatatlannak. De úgy komolyan!

Ő ok nélkül beszólt, én ok nélkül összevesztem vele, stb.

Aztán egyszercsak rádöbbentem, hogy igazából egész jófej!


Azóta egyre jobban kijövünk, és már csak néha űzzük ki egymást a világból:D

2016. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!