Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Segítség! Mit tegyek a testvér...

Segítség! Mit tegyek a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nagy bajban vagyok . A testvérem 23 éves , van egy barátja 6 éve , aki 27 éves . De egy ideje észre vettem , hogy a testvérem beszélget egy 18 éves fiúval , kérdezősködtem róla , de semmit nem mondott , egyszer az volt a válasza amikor mondtam neki , hogy ne beszéljen többet a másik fiúval (jelzem hisztizve , mogorván )ezt válaszolta : "Beszélgetni nem szabad ? Amit nem tud , az nem fáj" . És most ma észre vettem a laptopján be votl jelentkezve facebookra és láttam , hogy a fiú írja neki , hogy : szeretlek ! Végig néztem az üzeneteit és láttam amiket a testvérem írt , szinte el ájultam . Az a bökkenő, hogy szombaton meg kérte a kezét a testvérem barátja , erre vasárnap reggel azt írja a másik fiúnak (persze igent mondott) :" Az éjjel veled álmodtam , és amikor fel ébredtem olyan rossz érzés volt mellette kelni..." "nem túl jót álmodtam , de szerettelek az biztos" . Na most két választásom van : vagy hallgatok mintha mi sem történt volna , vagy beszélek a szüleimmel , hogy beszéljék meg a testvéremmel a dolgot . Mit tegyek ? Van valami javaslatotok ??? Nem akarom , hogy szakítsanak , mert nagyon remdes barátja van , elég nehéz életet él , nem akarom hogy még jobban meg nehezitse a testvérem . 17/F .

2015. márc. 16. 11:06
1 2 3
 1/23 acelsziv ***** válasza:
54%

"Nem akarom , hogy szakítsanak , mert nagyon remdes barátja van , elég nehéz életet él , nem akarom hogy még jobban meg nehezitse a testvérem "


Pont azzal nehezíti meg, hogy pofátlanul a szemébe hazudik és áltatja. Undorító. Beszélj a testvéreddel és a szüleiddel is. Az a fickó megérdemli, hogy ne egy gerinctelen r i b a n c legyen a felesége. Mellesleg miért van vele a nővéred? Pénzes a fickó?

2015. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Acélszív... te olyan rendes vagy, de rettentő naív. Férfi létedre nem érzed, hogy egy nyegle 17 éves kamaszfiú nem így gondolkodik, nem így viselkedik, nem így reagálna? Ezt egy lány írta ki, egy kis hülye, aki a kérdésekért kapott 3 pontért, no meg unalmában szórja tele naponta ezt a kategóriát az egyforma stílusban megírt, kitalációival.
2015. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem pénzes , édesapja kicsi korában meg halt , az édesanyjával él , otthon van egy műhelye és hangszereket készít , elég híres hegedű készítő a környéken , de nem pénzes . Én nagyon sajnálom a fiút , mert tényleg őszinte és rendes ember . A tesveremmmel semmiképp sem tudok beszélni , mert csak kiabálni , meg hisztizni fog , nem hallgatna rám semmi pénzért se . Akkor szólok anyumnak , hohy beszéljenek a fejével , mert én ezt nem hagyom annyiba . Ha nem tudnak ők se semmit tenni , akkor a barátjának mondom meg , aminek viszont egy kicsit sem lesz jó vége .
2015. márc. 16. 11:36
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Semmi közöd hozzá, ilyen egyszerű.. azt hogy te mit akarsz mellékes, csak bekavarsz! Majd neked is bekavarnak, rájössz a dolgokra
2015. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hogy hogy semmi közöm hozzá ? A testvérem ...
2015. márc. 16. 12:38
 6/23 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

Feltételezve, hogy ez egy valós kérdés...


Azért nincs hozzá semmi közöd, mert a fent vázolt történet két felnőtt ember kapcsolatáról szól, és te nem vagy szereplője a történéseknek. Attól, hogy a testvéred, még semmi közöd a magánéletéhez.


"Végig néztem az üzeneteit"

Na látod ezt nem kellett volna.

2015. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egyenesen a srácnak kellene megmondani. Akik pedig ezt az undorító viselkedést pártolják, nos ők sem különbek.
2015. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem vagy hallgatsz, mint a sir, m ertheto, ha vki ugy gondolja, h z a kettejuk ugye es nincs kozod hozza - en nem ezt az oldalt kepviselem :D En a szuloket kihagynam a dologbol, m oket minek belevonni, es minek kiteregetni ezt. A novered baratjaval beszelnek, es ennyi. Minel kevesebb embert vonnek be, es olyan diszkreten inteznem, ahogy csak lehet. A sracnak tuti szolnek, m a novered eszetlen - fiatal es tapasztalatlan - es fogalma sincs, mibe ugrik igy bele, ha hozzamegy a srachoz. A srac meg szerencsetlen egy alapbol gaz hazassagot venne a nyakaba...
2015. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az,hogy megkérte a kezét,nem biztos el is veszi.Mivel nem cáfoltál rá,tényleg lány lehetsz.Csak nem szerelmes vagy a leendő sógiba?Semmi közöd nincs hozzá mit csinál a nővéred.Nem tudom van e még rajta kivül tesód,de ha bele avatkozol,nos előfordulhat ez az egy sem lesz.Eldöntheted,anyádék sem élnek örökké,a tesód berág amibe igaza is lesz,magad maradsz mint az ujjad.Senki nem szereti ha bele szólnak a dolgaiba,felnőtt nő majd eldönti neki mi a jó,mit is akar.ha szereted is a leendő sógit,nem ő a te testvéred,ne légy áruló!Tudod ne szólj szám ,nem fáj fejem.Neked se tetszene nővéred bele ugatna a dolgaidba hátba dőfne
2015. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Andizsuzsi ***** válasza:

"Akik pedig ezt az undorító viselkedést pártolják, nos ők sem különbek."


Óriási tévedés azt gondolni, hogy itt bárki is pártolná a testvér viselkedését. Én személy szerint mélyen elítélem. Ettől függetlenül ez az ő dolga, és a testvérének semmilyen joga sincs az életébe beleavatkozni.

2015. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!