Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire normális ha egy 18...

Mennyire normális ha egy 18 éves lány verekszik a 16 éves öccsével?

Figyelt kérdés
Mindketten évek óta járnak küzdősportra és rá szoktak hogy az egymással való problémáikat is így oldják meg.Örülök hogy sportolnak és meg tudják védeni magukat az utcán de amikor a nappaliba azon verekednek össze hogy melyik csatornát nézzék és levernek valamit vagy ne adj isten egymásba tesznek kárt az nonszensz.Most is tele vannak kék zöld foltokkal persze amikor rá kérdezek olyan ártatlan szemekkel néznek rám.
2015. márc. 24. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A küzdősportnak éppen nem az a lényege, hogy a konfliktusukat verekedéssel oldják meg, hanem az, hogy önuralmat tanuljanak, tehát épp ellenkezőleg, az ilyen edzéseken megtanítják, hogy békés úton oldjuk meg a konfliktusokat, a harci technikákat meg önvédelemre szabad csak használni. Magyarázd el ezt a gyerekeidnek, Ennyi idősen nagyon gyerekes ez a viselkedés.
2015. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Másokkal nem csinálják ezt tehát van önuralmuk csak egymással balhéznak.
2015. márc. 24. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 12 éves koromban nem került volna ki az életteremből a bátyám (koliba költözött) a mai napig verekednénk :D

22/L

2015. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

be kell íratni a lányt balettra a fiúj rajzolni és elmúlik


(amikor egy pár éves lövöldözőst, verekedőst játszott a gépen, még én is kaptam egy ütést..csak a közösség amiben vannak formálja őket)


én nem küzdősportra fogom íratni, hanem harcművészetre sokkal többet tanít a gyereknek

2015. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a küzdősportban a lényeg legyőzni a másikat


a harcművészet sokkal többet ad

2015. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne keverjük össze a küzdősportot a harcművészettel. Nem ugyanaz a kickbox, mint a jujitsu...

Nincs azzal semmi baj, ha sparringolnak egy kicsit, nyilván ne a nappaliban tegyék. Irány a dojo vagy az udvar. Régebben én is jártam ki a Margitszigetre gyakorolni, nincs is annál jobb, mint amikor 3 napig lila az alkarod :D

Ami itt a gyerekeknél probléma, hogy a harcot a konfliktuskezelésre használják - milyen "küzdősportra" járnak?

2015. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

miért vagyok lepontozva??a kérdésben is az áll, h a küzdősport miarr vereksznek, ami logikus i, mivel arra vannak orientálva. nem értem miért ne tanulhatna a srác inkább gitározni is, a csaj meg mondjuk aerobickozni..


és a küzdősportok messze ehol nincsenek a harcművészet eszméivel, és amit azáltal közvetít, tanít.



az, hogy aki keveri fel van pontozva, aki meg érti is, az le, csak a gyk színvonalát mutatja.

2015. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is küzdő sportra jártunk a húgommal. Mai napig gyepáljuk egymást. (22L 24L)

Persze nem teljesen vérre megy, de nem is kíméljük egymást. Másokkal nem csináljuk,(kivéve a párommal, ott ismerkedtünk meg) szóval nekünk is van önuralmunk. Nálunk ez egy kellemes feszültség levezetés, élet stílus. Ezzel egy időben jártunk művészeti suliba is, azt is szerettük.

2015. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!