Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A TestvéreMMmm (Ö egyébként a...

A TestvéreMMmm (Ö egyébként a legeslegjobb Arc az egész világon) úgy gondolom, hogy neheztel rám. Ha vinnék neki délután a mekiből egy McFlurryt csokoládé öntettel és földimogyorós szórással, szerintetek megbocsájtana?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mivel bántottad meg. Ha megölted a kutyáját, akkor valószínűleg nem, de ha "csak" vmi rosszat mondtál rá/neki, akkor valószínűleg igen:)

Nekem M&M's szórással hozz egy ugyanilyet:)

2015. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem karamellöntettel! :)
2015. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, én nagyon örülnék a McFlurrynak :) biztos a tesód is szereti! Az írásodból azt szűröm le, hogy nagyon szereted őt, kedves tőled, hogy gondolsz rá :) Biztos megbocsájt, főleg ha akkora Arc, mint ahogy Te írod. Egyébként tetszik ez a 4 MMMM :D Nagyon muris! Üzenem a tesónak, hogy jó fej vagy te is, két jó fej ember ne vitázzon :)
2015. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!