Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyámat, hogy...

Miért zavarja anyámat, hogy lefogytam?

Figyelt kérdés
Kövér soha nem voltam, csak a fenekemen és a combjaimon volt háj. Aztán most, hogy lefogytam nem is áll szóba velem. Ha kérdezek tőle valamit erre azt mondja, hogy veled nem beszélek, mert haragszok rád, mert nem eszel, holott ez nem igaz, csak odafigyelek arra, hogy mit eszem és rendszeresen mozgok is. Régen 10-13 kg-val több voltam, mint ő és akkor kárörvendően mondogatta mindig, hogy én mennyivel nehezebb vagyok nála. Rendszeresen csinál olyat, hogy bent vagyok a szobámban erre hoz be kaját, hogy egyek. Miért zavarja, hogy lefogytam és egyforma a súlyunk? Egyébként amikor kisgyerek voltam rendszerese hányásig zabáltatott csokival, chipsel meg mindenféle kajával, ugye ilyenkor nem tudtam, hogy mit szabad meg mit nem.

2015. jan. 28. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom.. Abból amit írsz, Nekem az jön le, hogy féltékeny. Mintha ő abban lelte volna örömét, hogy te duci voltál és tudott emiatt piszkálni, viszont most már nem.
2015. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Féltékeny rád, ami egyébként eléggé szomorú egy szülőtől.
2015. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos sok anyuka féltékeny,ha a lánya csinosabb nála vagy jobb géneket örökölt,esetleg mindkettő.Szerintem ez alól a tied se kivétel.
2015. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű féltékenység. Az én anyám azt nem bírja bennem, hogy az én mellem nagyobb, mint az övé, pedig ő két gyereket szült én pedig még egyet sem. Ez van...
2015. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Vagy féltékenység, vagy aggódás. (Ha pl. túlságosan lefogytál.)
2015. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem fogytam le túlságosan.
2015. jan. 28. 18:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy, hány éves és hány kiló? Mert ettöl függhet, hogy kinek van igaza.
2015. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 56 kg.
2015. jan. 28. 18:39
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém ugyanígy van vele. Besértődik ha nem eszek hamburgert meg a többit amit rám akar tukmálni. Fogytam a combomból és a seggemből, bár még van hova fogyni. Erre olyanokat beszél, hogy se combom se seggem, és úgy nézek ki, mint egy etióp menekült. Régen miért nem csesztetett ilyenekkel, amikor sokkal vékonyabb voltam? Meg hozza nekem az újságokból kivágott cikkeit amikben arról írnak, hogy a fogyókúra káros. De nem is fogyózok, csak nem eszek szemetet. Komolyan mondom semmi logikájuk. 16/L
2015. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Ó, tö jó súlyban vagy, ne hallgass anyádra, csak féltékeny.
2015. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!