Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyanok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várom, akiknél már van gyerek: a férjetek heti hányszor jár el délután/este (nem dolgozni)?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
félévente egyszer megy el a barátaival egy-egy félnapos motorozásra.
2014. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hova jár el? mert nem mindegy.Kocogni? focizni vagy kocsmázni?
2014. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bárhova; heti hány estét nem tölt otthon (persze aludni hazajön, úgy értem).
2014. okt. 5. 11:22
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

szórakozásból, külön kb. párhavi egyszer. Most pl. motorversenyre megy majd valamelyik hétvégén.


Én többet vagyok el, tekintve hogy járok nyelvtanfolyamra és sportolni is pl., ez heti min. 1-2 alkalom. Igaz futni a férjem is el szokott menni, de sokszor kora reggel, amíg még alszik mindenki, vagy késő este, esetleg hétvégén.


Viszont tegyük hozzá, hogy én jóban vagyok a férjem barátaival, bármikor szívesen látom őket. Ha nem lennénk jóban, biztos gyakrabban járna el, de így inkább mind együtt nálunk találkozunk.

2014. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán jár el hét közben (én sem), örül, ha munka után végre hazajöhet.

Kb. kéthavonta egyszer mindketten eljárunk (általában hétvégente) együtt is, külön is (pl. nekem csajos este a barátnőkkel, vagy neki haverokkal beülni valahova).

2014. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

5-ös vagyok, azt hittem szórakozásról van szó.

Azért könnyebb lenne válaszolni, ha leírnád, hogy mi a gond.

Pl. sportolni eljárunk hetente többször is mindketten. Ezzel nem hiszem, hogy gond lenne.

A te férjed hova jár? Kocsmázik?

2014. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hétfőn és csütörtökön este, és vasárnap délután jár focizni, aztán valamelyiküknél összeülnek meccset nézni. Tavasszal és nyáron meg amikor jó idő van, havonta egyszer szombaton szoktak eljárni egy barátja birtokára aki borász.
2014. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjem minden este itthon van. Ő fürdeti a csemetét.
2014. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem jár el sehova.Ha hazaér, együtt megyünk erre arra.

Hétvégén sem. Nincs rá igénye.

2014. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hetente 3x jár el kondizni, azaz hétfőn, szerdán, pénteken délután 3-tól kb 5 óráig.

Szombaton délelőtt angol órája van, de 11-re itthon van.

A barátaival kb 3 hetente találkoznak hétvégén.

De legtöbbször én is megyek a találkozókra, mert a fiúk is hozzák a párjaikat.

Ha bármi programja van azt igyekszik délután elintézni, hogy az estét a kis családjával tudja tölteni.

Csodálatos férj és apa! (L)

2014. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!