Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Túlreagálom? Gyerekes vagyok?

Túlreagálom? Gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

Összejöttem valakivel végre, 21 évesen ő az első barátom, és nagyon boldog vagyok. Még nem mutattam be a családomnak, de anyukám és a sógornőm találkoztak vele. Pár nappal később a sógornőm azt mondta nekem,hogy "helyesebb fiúval is összejöhettem volna!" Én nagyon kibuktam, rosszul esett, amit mondott. Nem érdekel ezzel kapcsolatban a véleménye,de annyira kegyetlen volt, nem is számítottam rá,hogy ilyet mond. Mondtam anyukámnak,ő meg azt mondta,ne legyek már gyerekes! Mit törődöm vele,ne reagáljam túl.

Én úgy vagyok vele,ha ez is a véleményem,nem mondom meg. Vagy igen? Én sem mondtam a tesómnak,hogy helyesebb lányt is választhatott volna.


2015. márc. 30. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

csak őszinte volt

nem mindenkinek tetszhet mindenki


nem is értem miért vagy a témán


én is kiaadtam pl sulitársam, bnőm képes volt összejönni egy büdös szájúval

2015. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele. Amúgy inkább valami bókféleségnek tartanám, hogy jobb pasit szeretne neked.
2015. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mi köze hozzá? :O
2015. márc. 30. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel testvéred, úgy véli joga van véleményt formálni. Ez mind oké, denem kell fennakadni azon amit mond. Ha neked jó, akkor nincs kérdés. Te érzed, neked kell tetszeni., senki másnak. Ne foglalkozz vele. Majd megszokod, hogy bele próbálnak szólni. De ezt csak akkor tudja megtenni, ha hagyod. Ha nem foglalkozol vele, akkor látja hogy nincs értelme, és nem fog mondani semmit, csak max ha te kérdezed.
2015. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a rokonok ilyenek, próbálj meg nem foglalkozni velük.

Nekem azt vágták a fejemhez, hogy nem gondolták volna,h ilyen jó pasi leáll velem...

2015. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én visszavágtam volna, hogy "hát igen, ez családban marad, a tesómnak sem sikerült szép lányt összeszednie" :D
2015. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. Jogosan érzed magad megbántva.

Ettől függetlenül nézelődj tovább, hátha találsz menet közben valami helyesebbet...

2015. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sogornod bunko, ne torodj vele. Igazad van, ha ilyet gondolunk is, nem mondjuk ki. Tobb eszed es illemtudasod van mint neki. Anyukadat is nehez megerteni. Essel tul ezen, senkinek semmi koze, hogy nez ki a baratod. Amugy mindannyiunknak neha a tukorbe kellene nezni, de sokszor azt latjuk amit akarunk, nem amit igazan visszatukroz.
2015. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rokonok mindig kritikusabbak.


Unalmas ez az állandó sápítozás a rokonokról, ha nem tetszik akkor fel kell költözni a hegyre, garantáltan senki le se fogja sz@rni mit csináltok.

2015. márc. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!