Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerekes pasik/nők, könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekes pasik/nők, könnyebben vagy nehezebben találnak úgy kapcsolatukra?

Figyelt kérdés

Alapból azt hallottam mindig, hogy ha van egy férfinak 3-4-10 gyereke, akkor ő könnyebben talál párt, mint egy nő akár csak 1 gyerekkel. Hogy van ez?

Most akkor egy elvált gyerekes nőnek annyi, míg egy pasik akár 1000 gyereke van akkor is talál párt?


2015. febr. 21. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Van azért valami igazság a társadalmi közfelfogásban. Ha egy férfinek sok gyereke van, az csak a termékenységét igazolja, ha emellett ő is neveli őket, akkor szereti is őket és jó apa. Ha egy nő vált el és neveli a gyerekét, akkor inkább az ő hibájának tudják be az egyedüllétét, hiszen a nők általában értelmileg is gyorsabban érnek, tehát megfontoltabbaknak kellene lenniük, amikor valakinek gyereket szülnek.
2015. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Nehezebben
2015. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem teljesen személyiségfüggő. Lehet valaki egyedülálló, mert őt elhagyták, netán megözvegyült. De lehet elvált azért, mert ő volt kibírhatatlan, csalárd, hazudozó stb.

Ha valaki rendes, értelmes, kedves, akkor talál párt. Ha egy sz*r alak, akkor nehezen vagy egyáltalán nem.

2015. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom, de pont egy másik kérdésnél azon megy a polemizálás, hogy lehetetlen gyerekkel párt találni...
2015. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Férfiak nehezebben fogadják el más gyerekét mint a nők.

Az örökbefogadást és férfi meddőség esetén az idegen spermiummal való megtermékenyítést is sokkal nehezebben fogadják el.

A másik érv a gyerekes férfiak mellett hogy az ő gyerekeiket általában a gyerekeik anyja neveli. Nála csak hétvégenként vannak. Ezt könnyebben elfogadja egy új pár.

Ha a nőnek van gyereke, azzal a férfi egyben apaszerepben is találja magát.

2015. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Anyagiak kérdése.
2015. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet könnyebb egy férfinak, mert a gyerek általában a nőknél marad. Ezért szabadabban ismerkedhet egy férfi mint egy nő aki le van kötve a gyerekek miatt. Meg ha össze is költöznek nincs az hogy ott van még vagy két gyerek, max hétvégén van apunál.
2015. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es véleményét osztom én is. Ha a gyerek a nőnél marad, akkor munkahelyről rohan értük, elmenni ismerkedni, randizni már nem egyszerű. Ha sikerül megismerkednie valakivel, akkor a gyerekekhez mégsem állíthat be azonnal, tehát ott aludni egy ideig nem tud, a nő meg szintén nehezebben szabadul el késő estig vagy egy egész éjszakára.
2015. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nem nagyon kapkodnak olyan apukák után, aki 1-2 gyerek után fizeti a gyerektartást. Persze más az, ha van miből.

Az elvált anyukák is meg tudják oldani az ismerkedést, ha nagyon akarják. Szintén tapasztalat. Persze a minőség más, mint ha függetlenek lennének, mindkét esetben.

2015. febr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
legjobb barátnőm is épp ilyen helyzetben van. Van egy négy éves gyönyörű kislánya (a kicsi apja elég korán lelépett egy másik nővel).Több társkereső oldalra is regisztrált, de mikor a kiszemelt úriemberek megtudják, hogy van egy gyermeke, azonnal visszavonulót fújnak. Az apám meg, hiába hogy ő két gyerek után fizetett gyerektartást éveken keresztül, már a harmadik feleségét fogyasztja.Nem tudom miért baj az, ha egy nő egyedül nevel egy vagy több gyermeket. Nem mindenkinek jön elsőre össze a házasság, nem vagyunk egyformák. Anyukám két gyereket nevelt fel egyedül, megnézném azt a férfit, aki ezt utána tudná csinálni.
2015. febr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!