Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon gyerekes tudok lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyerekes tudok lenni, erre rámehet a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, de olykor nagyon gyerekes tudok viselkedni, ha a párommal vitatkozunk mindig én érzem magam megsértve. Ha a békülés kezdeményezést nézzük, akkor 1/3-2/3 az Ő javára.


A párom 29 éves, magas beosztású mérnök egy nagy multinál, sokat dolgozik, nagy felelősség van rajta. Ma indult 2 napra Ausztriába tárgyalni. Ilyenkor a ingeket összekészítem. Tudtam, hogy 3 ing kell neki, és csak annyit vasaltam ki, erre közölte, hogy vasaljam ki az összeset, mert ő majd választani fog..... Ezen jól összevesztünk, mert nekem erre most nagyon nem volt időm, nem is csináltam meg. Jól összevesztünk, és én gyakorlatilag elköszönés nélkül elmentem otthonról, csak annyit mondtam neki, hogy szia, pedig sziával soha nem is köszönünk egymásnak.

Egész nap fel voltam húzva, de 11 körül írtam neki, hogy nem akarok veszekedni vele, meg hogy mi összetartozunk és szeretem. Még mindig nem válaszolt....


Tudom, hogy nagyon gyerekes vagyok, és meg kellene emberelnem magam, mert bármikor találna magának egy tip-top nőt, de néha nem megy. Mindig elhatározom, hogy tökéletes társ leszek, aki meleg otthont varázsol, állandóan támogató, de sokszor elrontom.


2015. márc. 25. 16:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy rámehet, ezt te is tudod. Ne hisztizz, mint egy csitri.
2015. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem választotta ki a 3 inget és vasaltad ki azokat? Milyen baromság az hogy az összeset kell és utána választ? Eléggé függő helyzetben vagy ahogy látom, ez a magas beosztású emberek mellett így szokott lenni.
2015. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki, hogy mondja meg, de azt mondta, majd ha kivasalva látja őket, akkor látja egyben, meg nadrágot is választ hozzá.

Tudom, hogy ő is ideges volt, mert nagyon fontos tárgyalásra megy, és már azért is haragudott, hogy miért reggel kezdek neki a vasalásnak....


Amúgy nem diktátoroskodik felettem, de a vasalás, a főzés, az amit soha nem csinál meg, mert nem megy neki.

Ő is sokat segít kimos, mosogat, felporszívóz, bevásárol.

2015. márc. 25. 16:21
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak te, hanem a párod is gyerekes. Máskor jó volt ha te választottál neki inget? Most miért nem volt jó neki? Miért nem szólt hamarabb hogy melyik 3 ing kell neki? Ha neked nem volt rá időd, akkor Ő miért nem tudta megcsinálni magának?

Csak azért mert magas beosztású és nagy a felelőssége már nem tud egy inget kivasalni magának? Vagy nem tud előre szólni, hogy ha te kedvességből odakészíted neki?

Az meg hogy gyerekes.. ő is ugyanúgy gyerekes ha 11 óta nem válaszolt (már ha nem volánnál ült azóta végig vagy tárgyaláson, tehát lett volna rá ideje.).

Szerintem "összeilletek" mert mindketten gyerekesen viselkedtetek. Meg mi az hogy azért vezsik össze Veled mert Te nem vasalod ki az Ő ingét? Nem vagy a cselédje.

2015. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ennyit azért el lehet tűrni mellette, pláne hogy úgy látszik becsületesen végzi a munkáját és nem egy léhűtő alkoholista. Embereld meg magad és helyezd előrébb őt a saját büszeségedtől.
2015. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Vasalja ki magának, akkor biztosan nem véti el, melyik hármat szeretné.
2015. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én is érzem, hogy nem panaszkodhatok, hiszen megtaláltam az igazit, de van egy rossz természetem. Az édesanyám is mondja, hogy inkább számoljak el mindig 10-ig, és szépen csináljam meg a dolgomat, ne hisztizzek, lázadozzak.
2015. márc. 25. 16:29
 8/26 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy vasalni nem tud, szóval az csakis rám marad.
2015. márc. 25. 16:34
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van. Maradj csöndben és csináld amit mond, asszony! Viselkedj és maradj a helyeden!
2015. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
A nők természetéhez hozzátartozik időnként egy kis hiszti. :) Ha a párod ilyen magas beosztású, biztosan sok ing kell neki mindig. Az én párom egyetemi tanár, neki is sok kell. Tudom, most ez a kérdés nem az ingekről szól, de próbálj meg alkalmazkodni az igényeihez, pl. én mindig száradás után vasalok ki mindent és az ingeket összehajtva teszem el. Szerintem ha látszódnak a hajtás nyomok, akkor legalább látszik, hogy vasalva volt és az nem baj. Amíg válfán lógtak az ingek nálunk is probléma volt hogy összegyűrődtek az állás során a szekrényben is. Szóval alakuljon ki egy olyan rutin otthon mindenben, ami mindenkinek a legkényelmesebb, ez is az összecsiszolódás része. A veszekedés része pedig hát sose tartson sokáig, próbáljatok minél hamarabb békülni, mielőtt elhatalmasodna. Nehéz magunkba fojtani sokszor, de érdemes. Persze azért ne hagyj mindent rá, mert akkor meg el leszel nyomva.
2015. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!