Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mivel segíthetek?

Most mivel segíthetek?

Figyelt kérdés
A növérem azt hiszi magáról hogy kövér pedig csak husosabb a combja.Ha azt mondom neki hogy nem kövér akkor azt mondja hogy de akkoris mindenki jobban néz ki nállam és senkinek se tetszem pedig a suliból szerintem ő tetszik a legtöbb embernek.

2015. ápr. 13. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha husos es zavarja, azon nem neked kell segteni, hanem neki. Menjen el futni legalabb heti 3x es ha figyel az etrendre, akkor egy honap alatt 5-6 kilot is konnyen leadhat. Ezt mond meg neki, ezzel tudsz a legtobbet es leghasznosabban segiteni. Nem azzal, hogy bizonygatod, hogy nincs azzal semmi baj, ha vastag a laba.
2015. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb tini vagy nem tini lány ezt csinálja. Hagyd rá.
2015. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat éselső kérdező az igaz hogy ő neki kell foglalkoznia vele de az a baj hogy elég lusta de én is mondtam már ezt neki engem az érdekelne hogy szhiologiával hogy lehetne rábeszéllni az élet mód váltásra
2015. ápr. 13. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem pátyolgatod, hanem elmondod neki, hogy igen, narancsbőrös, löttyedt segged van és ha változtatni akarsz, elmész sportolni és normálisan étkezel.
2015. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Például kérd meg, hogy járjon el veled futni, mert nem akarsz egyedül. Ugyanez biciklizéssel, úszással, túrázással stb. Diétázz vele együtt, osszátok be a hét napjait, hogy ki állítja össze az étrendet. Írásodból ítélve még otthon laktok, beszéld meg anyuddal, hogy ne vegyen/készítsen csokit, süteményt, inkább több gyümölcs legyen otthon.

Ha együtt csináljátok, sokkal mókásabb, könnyebb betartani, és neked se árt a mozgás és az egészséges kaja.

2015. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Triss XD válasza:
Megpróbálhatnád azt hogy te is azt csinálod amit ő, csak durvábban Pl:navajogj hogy kövér vagy mondd meg neki hogy többet nem is akarsz enni stb. amikor szól hogy ez hülyeség akkor meg mondod neki hogy akkor ő miért csinálja
2015. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezt ki fogom próbálni
2015. ápr. 19. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!