Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás elhagyása után...

Nevermind30 kérdése:

Dohányzás elhagyása után mivel segíthetek a tüdőmnek a gyorsabb tisztuláshoz?

Figyelt kérdés
Egy durva fulladásos betegségen vagyok túl, kiderült, hogy visszatért az allergiás asztmám, ezért voltam ilyen rosszul a hörgőgyulladástól. Stresszes életemet a dohányzásba fojtottam, ez még tovább rontott a helyzeten, de most már elég. Letettem a cigit. Szeretnék tanácsot kérni, aki már volt hasonló helyzetben, szerintetek mivel tudom segíteni a szervezetemet, hogy hamarabb tisztuljon a tüdőm, szerveim? Az orvos szerint elég az allergiás gyógyszer, gyógyszertári köptető, sok folyadék és a napi kétszeri belélegzés az asztma gyógyszerből. A fulladásom már elmúlt szerencsére. Légzésfunkcióm már majdnem normál, de még mindig hurutos vagyok. Van erre kíméletes módszer, valami tea, gyógynövény, ami bevált? Persze nem kifizethetetlen csodapirulákra gondolok.
2014. dec. 8. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szauna?
2014. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tiszta étrend s sport.
2014. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. A sport biztosan segít majd, mert olyan üres vagyok cigi nélkül, de úgy érzem, túl sok lett az energiám. Szaunában utoljára a gyerekek előtt jártam, megpróbálom, a lelkemen is segíthet. Boldog ünnepeket!
2014. dec. 10. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mikor én leszoktam nekem hatalmas mozgásvágyam lett, dohányosként nem volt semmi soha, picit az étrendemre is odafigyeltem, eredmény 2 év alatt leadtam 50kg-ot. 125-ről 75re
2014. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!