Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy változtatni...

Mit tehetnék, hogy változtatni tudjak? Mivel segíthetek a helyzeten? Van-e egyáltalán valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mivel kezdjem.. Talán ami fontos, és valószínüleg minden problémám gyökere, hogy alacsony az önbecsülésem, nincs önbizalmam. Nem szeretem magam, nem vagyok elég magamnak, és ezért úgy érzem, hogy más sem szerethet, és nem lehetek elég senkinek. Legalábbis nem tudom elhinni, ha úgy is van. Nem tudom bízni, hinni, úgy ahogy kéne, a saját boldogságom gátolom, úgy érzem. És hiába tudom, hogy mi a gond, nem tudom mi segíthetne ezen változtatni.

Párkapcsolatban élek majdnem 2 éve,szeretem őt, és állítása szerint ő is engem, és velem is képzeli el a jövőt, én is vele, de valahogy nyugtalan vagyok és folyton boldogtalan a saját gondolataim miatt. Mostanában sokkal ingerlékenyebb is vagyok, meg bizalmatlan, képtelen vagyok elhinni, hogy elég vagyok neki, hogy szerethet. Talán bizonyítani is kéne nekem, ő meg nem az a típus, aki folyton bizonygatja s mondja, hogy szeret, vagy ölelget egyfolytában.. Vagyis mostanában nem annyira. Kevesebb figyelmet és törődést is kapok tőle, és emiatt még rosszabb a lelkiállapotom. Mind az jár a fejemben, hogy megunt, meg ilyenek... Már egyedül sem tudok ülni, érzem, hogy bolondulok meg, a saját gondolataim és érzéseim tönkretesznek.

Talán nem is lássa, talán nem is érdekli, nem tudok erről egy barátnőmön kívül senkivel sem beszélni.

Nem tudom mit tehetnék, nem akarok így érezni, nem bírom...

Dióhéjban ez lenne a problémám, előre is köszönöm a tanácsokat.

20/ L


2015. febr. 13. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is tanuld nem a különbséget a "lássa" és a "látja" között. Ez majd sikerélményt ad, ha megtanulsz helyesen beszélni, és mindjárt jobb kedved lesz.
2015. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!