Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyik közeli haverom csaja (akinek én vagyok a lelki szemetesládája), bevalotta, hogy kiverte a haverom bátyjának egy buliban, ÉS azóta le is feküdtek. Erről a haver semmit sem sejt, de ha kiderülte (3 éves kapcsolat) Tuti megölné a tesóját. Ezt nem akarom. De, iszonyú bűntudatom van és ezzel nem akarok együtt élni. A csaj nem akar szakítani, mert pont most írja a szakdogáját a srác. WTF!

2015. ápr. 20. 18:45
 1/10 anonim válasza:
84%
Kussolnék.
2015. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Kuss!
2015. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzik a csaj. Vagy nagy ri.
2015. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hm...

Én szólnék a srácnak, hogy átbassza a nője.

Senki nem érdemeli meg az ilyet.

2015. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A csajjal kéne beszélned, hogy tulajdonképpen mit is akar, elmondhatod azt is, hogy neked ez milyen kínos helyzet. A havernak szólni - fene tudja, vannak titkok, amik jobb, ha sose derülnek ki, vagy csak sokkal később, amikor már nem kelt akkora érzelmi felindulást (mondjuk évekkel a szakítás után.)
2015. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne neked legyen bűntudatod. Mondd meg a csajnak, hogy hallani sem akarsz a piszkos dolgairól és soha ne mondd el a haverodnak, hogy mi történt. Lehet, hogy így is megszívod, mert ha kiderül, a haverod rád fog haragudni, de ez még mindig jobb verzió, mintha kirobbantasz egy testvérháborút.
2015. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a csaj azt mondja, hogy nagyon bejön neki a tesó, és szeretne vele lenni?! Nem szeretem a konfliktust. És nem szeretném ezt kirobbantani. De tudom, ha rólam lenne szó kételkednék a barátaimba... Teljesen tanácstalan vagyok. Sajnos nem kamuzik, először én is ezt reméltem. Hátha csaj titoktartásomat teszteli. De nem :(
2015. ápr. 20. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megfenyegetném a csajt hogy vagy ő mondja el a haveromnak vagy én de az rosszabb úgyhogy kénytelen lesz felvállalni a tettét
2015. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A csaj nem akar szakítani, mert a srác most írja a szakdogáját". Nem tudom mikor történt az eset, ezt a pár hónapot júliusig szerintem ki kellene még bírniuk egymás mellett, te se szólj. Azért, mert évekig szenvedett a srác az egyetemen, a szakdogán és a záróvizsgán sok múlik, már nincs sok hátra, szerintem nem most kellene vele szakítani, mert lehet, ha megviseli a szakítás, akkor jól leronthatja a jegyét!

Ha megvolt a záróvizsga, akkor persze elmondanám neki, vagy te, vagy a barátnője, így korrekt.

2015. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
És nem tudnál kérni vmi szolgáltatást a csajtól a hallgatásodért cserébe? ;) Vagy akár a srác bátyjától? :o
2015. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!