Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felfújom az ügyet? Semmilyen...

Felfújom az ügyet? Semmilyen ünnepre nem vesz nekem a testvérem semmit . De nekem ez rosszul esik .

Figyelt kérdés
Rosszul ,hogy soha nem kapok tőle ajándékot se karácsony,se szülinap se névnap soha semmit én eddig vettem neki,de mostár én sem.Minden pénzét a nejére költi ,de ha a feleségének a testvéreinek van szülinapjuk több tízezres ajándékokat vesz.De nem csak velem csinál így anyunak,apunak sem vesz semmit soha.Gondolom a neje nem engedi neki,hogy ránk költsön 100ft.
2015. ápr. 21. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező ajándékozni neked sem őt. Ezzel le is tudnád az egészet.
2015. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mostmár én sem veszek neki semmit.Nem rég volt a szülinapom semmit sem kaptam.Neki is volt.és pofája megkérdeni,hogy nem vettem semmit .Aztán volt a sogornőjének a szülinapja neki vett 15000ft - ért cipőt.
2015. ápr. 22. 00:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"...Neki is volt.és pofája megkérdeni,hogy nem vettem semmit..."


Na ilyenkor kell azt mondani, hogy "Dehogy nem vettem neked, hiszen a testvérem vagy! Ott találod az én ajándékom mellett amit idén, tavaly és tavalyelőtt kaptam tőled. Csak keresd meg" (itt esetleg egy barátságos kacsintással megajándékozhatod)

2015. ápr. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Detto mint az én testvérem csak ő lány. Ő feleségemet fel sem köszönti , engem is max úgy hogy Facebookon küld egy üzenetet. De marhára meg tud sértődni ha én pl. elfelejtem a hapsija szülinapját. Akkor jönnek az üzenetek. Nem kell venni neki semmit akkor majd rájön..
2015. ápr. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te se vegyél semmit,ha meg szól érte mond el,hogy csak viszonzod a kedvességét.
2015. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt csinálja bátyám.

35 éves lúzer, senkinek sem vesz semmit, minden karácsonykor nyávog, hogy minek ez az ünnep, de ajándék bontáskor ott tolong a fa mellett, és elvárja a jó drága ajándékokat.


Én tavaly neki egy 600 ftos tusfürdőt vettem :D álljon már meg a menet! Ő még fel se köszönt a szülinapomon, és mikor látta, hogy anya parfümöt kap tőlem a szülinapjára, azt mondja: ő is azt szeretne. :D Nevetséges. SOHA nem kaptam tőle még ajándékot! SOHA! De senki, soha. De ő elvárja. Pf

2015. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én testvérem ilyen .Nekem fáj mert többe nézi a nejét és családját mint minket .Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 22. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6


:D


Mintha az én bátyámat "látnám". Szánalmasak. Nem is az, hogy nekem nem ad ajándékot, hanem hogy a szüleinknek- akik imdádják- nem vesz semmit, de közben tartja a markát pénzért.


Kérdező

látod vannak jó páran így, az a baj, hogy az ember nem válogathatja meg a családtagjait.

2015. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg a feleségének kellene szorgalmazni,hogy vegyen ajándékot a szüleinek, a testvéreinek.Még ha ő saját maga nem is kapna semmit; pláne,ha ő -sőt még a rokonai is- kapnak ajándékot.


A férfiak mindig keresik a feleségük kedvét, biztos,hogy ott van a kutya elásva. Nem kell a nejnek nem engedni, érzi azt a férj, hogy mi tetszene. És azt csinálja.

Lehet, hogy a férfiak soha nem nőnek fel.

Akkor lehet őket úgy is kezelni; kaphat nyugodtan ajándékot, mint a gyerekek, és nem kell várni tőle semmit, mint a gyerekektől. Hadd örüljön.

2015. máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy a férfiak soha nem nőnek fel.

Akkor lehet őket úgy is kezelni; kaphat nyugodtan ajándékot, mint a gyerekek, és nem kell várni tőle semmit, mint a gyerekektől. Hadd örüljön."


Persze, mindig mentsük fel ezzel a férfiakat, "ösztönlények", "nem nőttek fel". Ez rájuk nézve is sértő.

2015. jún. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!