Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kellene tenni egy ilyen...

Mit kellene tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A kérdésben homoszexualitást érintő problémáról van szó, szóval akit ez zavar, az kérem ne olvassa tovább!

Öcsémről van szó. Már 5 éve dolgozik ugyan azon a helyen, plusz az egyetem alatt gyakorlatra is oda járt. Eddig soha semmi gond nem volt, nagyon szerették ott. De kb egy éve odakerült egy nő, aki hát remélte, hogy lesz köztük valami öcsémmel. A hölgy nem igazán fogadott el nemleges választ, egyre jobban nyomult, mire öcsém elmondta neki, hogy meleg. Ezen a hölgy nagyon kiakadt, elmondta mindenkinek és azóta ott tesz keresztbe ahol tud, a burkolt és kevésbé burkolt beszólásokról nem is beszélve. Sajnos a kollégák között kettőt is talált akik örömmel segédkeznek neki. Öcsém már egyre kevésbé bírja. Szüleink azt mondták neki, hogy csak egyszerűen lépjen ki. De öcsém nem akar. Egyrészt szeret ott dolgozni, ráadásul nagyon jó a fizetése is. Másrészt azt mondja, hogy oké most innen kilép, de ugyanez megtörténhet a következő helyen is, ő meg nem fog egész életében menekülni. Szóval kilépni csak végső esetben akar. Most hozzám jött tanácsért, én meg nem tudom mit kellene mondanom. Én mindig igyekeztem távol tartani magam az ilyen játszmázásoktól, szóval nem tudom, hogyan lehet az ilyeneket lerendezni.


2015. ápr. 24. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezt mobbingnak hívják. A főnökséghez kéne fordulni.
2015. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem forduljon a vezetőséghez, hreshez. Ha bizonyítani tudja, hogy a nemi identitása miatt zaklatják, akkor komolyan fogják venni, mert nem akarnak a nyakukba egy pert.
2015. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet bizonyítani? Gondolom nem bemondásra működik. Ha meg jól tudom, akkor hangfelvételt meg ilyeneket készíteni nem lehet személyiségi jogok miatt.
2015. ápr. 24. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanúkkal, ha nem csak szóban megy ez, akkor üzenetekkel.
2015. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örüljön, hogy buzogány létére eddig tűrték... Még ő rúgatná ki a normális dolgozókat? Hihetetlen, hogy hova jutottunk.
2015. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hr-től kéne segítséget kérnie az öcsédnek
2015. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az 5.válaszoló mi az isten??? nem megmondta hogy akit ez zavar ne olvassa tovább??amúgymeg...tanultad te a 2.világháborút?azzal is egyetértettél,hogy rengeteg zsidót öltek meg,mert mások?ugyanolyan rasszista paraszt vagy mint ők voltak...sajnállak
2015. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!