Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni a testvérem? (hosszú)

Figyelt kérdés

Na akkor le írom az egész történetet, mi mindig is úgymond "útáltuk" egymást nem bírtuk egy mást valahogy nagyon eltávolodtunk egymástól :,(


Az egész 2008-ban robbant ki szerintem mikkor édesanyánk itt hagyott minket apukánkal én úgy döntöttem 2008-ba, hogy édes ányámnál szeretnék lakni miközben én édeas ányámnál laktam addig tesóm apámnál, egy idő után gondolkoztam hol lenne nekem jobb a helyem apukámnál vagy anyukámnál, mivel egy utcában lakunk nem gond a költözködés és a látogatás. Ezért úgy döntöttem hogy vissza megyek apukámhoz 2009-ben akkor tesóm itt volt édesapámnál első hetekben nem volt gond, de utána valamiért elfajultak a helyzetek volt, hogy tettlegesség üttük vágtuk egymást ahol csak értük egymást de ezt így szó szerint mondom ami kézhez akad azt vágtuk egymáshoz. Ezt persze édesapám megunta és teljesen ki volt idegileg. Körülbelül 2011-be a testvérem fölköltözött a mamánkhoz mivel apám azt mondta, hogy ez így nem fog menni vagy én vagy ő menjünk fel. A mai napig is össze veszünk mindenen szidjuk egymást ma is összekaptunk vagy 3x és 10 perc múlva mintha misem történt volna úgy viselkedünk. Mamánk meghalt sajnos de az az igazság ő mindég is elkényeztette ha kellett neki valami kaja mindég bement hogy kicsim kell kaja kicsim kell ez stb... A tányért kivitte az asztaláról. Ezt most hót komolyan mondom még 15 évesen is ha megfürdött a tesóm a mamája törölte meg, nehogy vizes maradjon a kicsi unokája. De nem csak én kapok össze vele rendszeresen hanem az apja is és régebben a mamájával is sokat veszekedtek (napi szinten) ott is tettlegességig fault a helyzet hol a villany kapcsolót hol a ajtó üveget törte szét volt amikor a számítógép asztalt! Egyszerűen már nem birom elviselni minden gondja van mindég én vagyok a hibás elhord minden drogosnak stb... én hiába hagyom abba de ő mint az 5 évesek akkori s tovább mondogatja magának és engem ez nagyon idegesít persze van amikor én nem fejezem be de azt már csak azért is.... Kb egy héttel ezelőtt kitakarítottuk a lakását anyummal mivel ő nem takarít kb 10-12 nagyszatyor szemetet vittünk le tőle és még abba sem segített, hogy lehozzon valami szemetet de közben ő gépezett még mi a fürdőt konyhát wc-t nagyszobát stb-t takarítottuk néha kijött mint valami munka ellenőr hogy jól csináljuk-e erre lebasz, hogy leégettem a porszívot mondom nem égettem le de akkor is le égettem... akkor a dexion polcra újj függöny szerűséget raktam mert már csúnya volt berakott valamit de nem csinálta meg normálisan csak elhúzta a függönyt erre mondom csináld már meg normálisan ha én megcsináltam neked a lakást stb... meg le ért az alja erre azt mondta miért ilyen szarul csináltam meg miért nem vágtam le belőlle stb... a szekrényébe tányírtól kezdve poharakig minden volt (elmosatlanul) a hűtő tele romlott kajákkal stb... de ő jön le minden nap az apjához hogy neki kell kaja mert nincs... nap 24 órájában gépezik szó szerint reggel 5-ig lefekszik és fölkel délután 3-4-kor


Én 16 éves vagyok ő 19!


2015. máj. 14. 11:43
 1/7 anonim válasza:
0%
Heheh..mintha magunkat latnam..ugyanilyenek voltunkxd
2015. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%

Irastudatlan vagy az már nm kétség:D

Ne csodalkozz ha viselkedni sem tudsz!!

2015. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Tipikus elveszett fiatal. Szülőként, testvérként biztos fájó ezt nézni, de én kívülállóként semmi sajnálatot nem érzek.

Nem bírom az ilyen kölköket akik össze vissza zuhannak egy válástól. Az én szüleim is elváltak mikor gyerek voltam, ez van, viselje el az ember, írod, hogy alig egy köpésre volt a két szülő így még az otthagyottságérzés sem játszhatott...

2015. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj,de 19 évesen nem igaz,hogy egy zsák szemetet nem visz le a 12-ből,vagy legalább megkérdezze,nem-e segíthet be oly' módon,hogy egy szobát egy maga kitakarít.Én is el lettem kapatva,de ilyenkor azért minimum egy szemetes zsákot leviszek,vagy legalább a fürdőszobát kipucolom,vagy valami.A helyetekben elhajtanám koliba vagy olyan albérletbe,ahol osztozni kell egy lakáson és 1-2 év alatt magához képest sokat fog fejlődni.
2015. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Irastudatlan vagy az már nm kétség:D

Ne csodalkozz ha viselkedni sem tudsz!!


Olvasd el először, hogy te mit írtál mellesleg nem az volt a kérdés, hogy szerintetek írás tudatlan vagyok-e


Mellesleg igen semmiben nem segít még a szemetet sem segített levinni elhordott akkor is a lépcsőházba, minden drogosnak nyomoréknak... Gondolom ezt kapom amiért ki szedtem a szart alóla?

Igen, kolégium, jó lenne albérlet azért nem jó mert ugyan úgy trehányság lenne. Egyedül a munkanélkülibe se megy le meg sehova... ha hiszitek ha nem neki az a kifogása, hogy egyedül unalmas meg neki nem esik jó egyedül de ez már rendszeres. Jelenleg ahol lakik nagypapám háza már ő is unja rengeteg esélye volt már az életbe. Először volt pincér szakon 2.os volt de a 3. évbe már nem járt be utána ment eladóra, a munkahelyére nem ment be mert nem kelt föl mert egész éjszaka játszott ezért kirúgtál pedig olyan jó munka helye lett volna ott is körülbelül 50 méterre volt a bolt ahova be kellet volna neki járni, utána menni akart katonaságba de a szeme végett nem vették föl (kicsi látás sérülés), utána anyummal voltak a munkanélkülibe és menni akart biztonsági őrnek de azt nem tudom miért nem intézték el. Most jelenleg megint eladón van (3 hónapos tanfolyam) havi egyszer föl kell menni pestre neki persze ebben is papánk,apunk támogatja. Ki is rakta papám már őt a lakásból ugyan ezek végett de akkor sem változtat a stílusán nem egyszer fontolta meg apum és papám is, hogy kirakják és menjen ahova akar.


Érdekes én 16 évesen el tudok járni dolgozni reggel 6-tól du. 15:00-ig... rendes gyárba rendes fizetésért...

2015. máj. 14. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint 4es vagyok:Radikálisan fog hangzani,de szerintem úgy ahogy van,kitenni a lakásából,vigye a cókmókját és menjen,amerre lát.Ilyen viselkedés után megérdemelné.
2015. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint ugyanaz:szerintem ha valakivel együtt lakna albérletben,ott már azért jobban összeszedné magát,ha látja,hogy a lakótársa megy dolgozni és neki is ki kell vennie a részét a házimunkából,ha tetszik,ha nem.
2015. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!