Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Minek kell ilyen gyerekesen...

Minek kell ilyen gyerekesen viselkedni?

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve ezt csinálják és kezdek hozzászokni, de nagyon röhejesek..

Van 2 bátyám és nincs más szórakozásuk minthogy engem cs.szegessenek. Legtöbbször azzal, hogy ők sokkal többre vitték mint én, sosem kerülök be a családi vállalkozásba, én csak egy kis pondró vagyok stb. Ami pedig a legrosszabb, hogy apám is csak nevet rajta.. Más pedig úgysem tudna ezen segíteni (5 voltam amikor anya meghalt).

Ha már egyszer idősebbek nálam akkor példát kéne mutatniuk, de helyette ezt kapom..



17/f


2015. máj. 17. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálják, mert olyan mulya vagy, hogy hagyod.
2015. máj. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek a bátyáid, de te még csak 17 éves vagy. Neked még suliba kell járnod, letenni az érettségit, majd utána legalább egy 2 éves szakma, és utána beszállhatsz. Szóval pár éved még van addig.

Gondolom ők már 20-24 körül vannak.

Ezt ők is felfoghatnák :)


22N

2015. máj. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégcsak 17 éves vagy, ls ahogy előttem is írták,az a dolgod, hogy elvégezd a középiskolát,érettségizz,szerezz szakmát, vagy továbbtanulj főiskolán/egyetemen.


Az, meg hogy apuci bevette a két fiát a vállalkozásába,sajnos bakkfitty :D és semmit nem jelent.Mondhatni túl könnyű.

2015. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hany evesek es mi az a nagy dolog amivel ok tobbre vittek, mint te aki meg 17 eves, meg javaban gomnazista koru?

Hagyd csak, majd leszoknak rola....

2015. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel vitték többre? Hogy apuka felépített családi vállalkozásában inaskodnak?


Neked milyenek az iskolai eredményeid? Nem lehet, hogy sz.rok ezért próbálnak ösztönözni?

2015. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A két bátyádnak segítenie kéne rajtad, mintsem mást. Ennyire suták?
2015. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!