Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai 27-30 éves pasikkal? Azt vettem észre, hogy többségük elég nyuszi kezdeményezni, illetve vannak akik gyerekesen tudnak viselkedni! Persze vannak Kivételek! Vélemény?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Már elég tapasztaltak ahhoz, hogy tartsanak a női nemtől, így inkább nem kezdeményeznek.
2013. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel bár 1 évem még van hátra :D

26/F

2013. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább, mint hogy végigmenjenek 10 lányon. Nem jobb így? Csak azzal kezdeményeznek, aki meg is érdemli.
2013. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségük már komolya kapcsolatban van. Aki maradt, azok meg selejtesek, mint pl. én is..:'D és ezért nem mernek egy igazi komolynak látszó nőnél próbálkozni.
2013. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Talán nem kéne játékszernek használni bennünket, akkor másképp tekintenénk a fiatalabb generációjú r1b@nc0kra, puszi. :) 28/F
2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ötöske, ezzel a hozzáállással meg is érdemelsz minden rosszat, amit kapsz! Ki beszélt itt "fiatalabb r!bancokról"? Te minden nőt r!bancozol? Vagy te csak r!bancokra hajtasz? Akkor min csodálkozol? Tegyél már rendet a fejedben, mielőtt hozzászólsz, lécci!
2013. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Manapság nagyon ritkán van ennek a korosztálynak családja,gyereke,mert később érünk... kitoljuk a gyerekvállalást stb.


Akinek pedig nincs gyereke, és jóképű az valószínűleg a. nem tud elköteleződni,folyton csajozik b. a volt nője után koslat c. gyáva (de ha jóképű,akkor nem gyáva,max felelősséget vállalni az)

2013. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korosztály már többségben túl van azon hogy törje magát egy nőért mert megjárt már párat, és megélt pozitív és negatív dolgokat is, és mivel nem az első lány lenne az illető az életében ezért elvárja hogy a nő is félretegye néha a büszkeségét és ő is kezdeményezzen, hátha nem esik le a gyűrű az újjáról.


Egyébként egyre kevesebb e korabeli pasit látok hogy házas lenne vagy gyereke lenne.

2013. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3# (Y)
2013. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!