Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez velem? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Ha egy lány megtetszik nekem és kezdünk egymáshoz vonzódni akkor hirtelen átmegyek idiótába, elkezdek gyerekesen viselkedni kötőzködni és addig feszítem a húrt amíg úgy elvesztem a kapcsolatot vele hogy soha többé nem beszélünk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 04:10
 1/6 anonim válasza:
Szerintem mondjuk megőrülsz tőle. Szó szerint. Vagy az történik, hogy nagyon megtetszik, és azért csinálod ezt a tudatalatti reagálást, vagy nem is akarod azt a kapcsolatot!
2009. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Kisgyerekkorodban megszoktad, hogy így provokáld ki anyukádból az érzelmeket. Anyukádnál ez működhetett, mert egy anya nem rúgja ki a hároméves, dackorszakos kisfiát, de a lányoknál már nem fog működni.


Fel kéne nőni.

2009. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8:15-nek nagyon igaza van!
2009. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18
2009. dec. 14. 19:15
 6/6 anonim válasza:
Na, szóval nem azt kell elérni valakinél, hogy végképp megutáljon, hanem pont az ellenkezőjét!
2009. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!