Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell ilyen gyerekesen...

Miért kell ilyen gyerekesen viselkedni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van még egy legjobb barátnője rajtam kívül, akit én nem kedvelek, de mivel a legjobb barátnőm szereti, ezért elviselem, úgyhogy hárman általában együtt vagyunk a suliban. De engem nagyon idegesít már ez a lány. Néha jó vele hülyéskedni, de folyamatosan röhög, egyszerűen képtelenség vele komoly dolgokról beszélgetni, olyan, mint egy 5 éves. Például röhög azon, hogy szex, meg ilyenek. A legjobb barátnőmmel sem nagyon lehet komolyan beszélgetni, de ő legalább normális, és nem olyan gyerekes, tudunk beszélgetni sok mindenről. De nem tudom, meddig tudom még elviselni ezt a lányt. Mit csináljak? Beszéljek róla a legjobb barátnőmmel, hogy ez nekem nem jó? Nem kérhetem, hogy a kedvemért ne barátkozzon vele, de én így nem szeretek velük lenni, nem akarom már tettetni, hogy bírom a csajt.

2015. jan. 22. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki nyugodtan, hogy vele külön csináljon programokat és veled is, mert Te nem bírod. Nekem is volt 2 barátnőm akik egymást nem bírták. A 2-set ezért később az 1. kérésére nem hívtam el oda ahol mi voltunk, egy idő után 2-esnek feltűnt és megmomnndtam neki hoyg 1-es nem igazán zszeretne vele bulizni, de megértette.
2015. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De osztálytársak vagyunk, és a suliban ezt nem nagyon lehetne megoldani, mert akkor az egyikünk mindig "ki lenne zárva"...
2015. jan. 22. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor állj fejre, nem tudsz mást csinálni.

Az osztályban amúgy sem érdemes barátkozni, inkább tanulni kéne.

2015. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval szünetekben folyamatosan tanuljak, és ne szóljak senkihez? Na persze..
2015. jan. 22. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jobb, mint másokkal lenni.
2015. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egyedül vagyok. Szeretek egyedül lenni egyébként, főleg, amikor nincs kedvem a barátaimhoz. De akkor sem szeretném csak úgy otthagyni az egyetlen barátnőmet.
2015. jan. 22. 19:43
 7/7 nyusziimado válasza:
Mondd el neki, ha rábólint és azt mondja, hogy akkor legyenek külön programjaitok akkor meg van oldva.Ha ellenkezik akkor nem biztos, hogy a legjobb barátnőjének tekint.
2015. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!