Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, ha megtudnátok hogy a...

Lányok, ha megtudnátok hogy a nővéreteket meg akarják tépni szólnátok neki?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik ismerősöm mondta hogy azt hallotta hogy az egyik csaj megfogja tépni a nővéremet vagy mi.

De mi van ha csak kamuzott én meg elmondom a nővéremnek?

Meg ha tényleg meg akarja tépni a csaj, úgyis rájön a nővérem nem?

Az biztos hogy ha el is mondanám neki nem kerülné a csajt, de ha elmondom valamilyen szinten "fel tud készülni", vagy nem tudom.

Ti mit tennétek?


2015. jún. 18. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez neked kérdés?
2015. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Csak a tesóm.
2015. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, persze, hogy figyelmeztetném.
2015. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jesszusom... MONDD EL NEKI! azzal nem ártasz neki semmit, de ha nem mondod el, akkor nem tud felkészülni!
2015. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na jó, de mivan ha az egész csak kamu?
2015. jún. 18. 18:58
 6/15 anonim ***** válasza:
tökmindegy! és mi van ha nem? akkor csak úgy simán megtépik, h fel sem tud készülni ellenük? Szólj neki!
2015. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra tudnám, hogy meg akarja tépni a lánytesómat, odamennék a csajhoz és megmondanám neki, hogy ha hozzá mer érni egy újjal is, akkor nem érdekel, hogy lány, de a keze szilánkosra lesz törve.
2015. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés,mondd el neki.Ha kamu ha nem,akkor is el kéne mondanod neki,hogy ezt hallottad.
2015. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Ha nem vagy biztos benne, hogy igaz, akkor mondd a nővérednek, hogy ezt és ezt hallottad, de lehet, hogy kamu. De ne csináld már azt, hogy nem szólsz neki! Joga van tudni.
2015. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát igen én is ezen gondolkodtam.

Viszont azért nem olyan egyszerű dolog lenne a nővéremet megtépni, szóval ezért nem is nagyon hiszem el a dolgot.

Meg hát most mivel konkrétan is készülne fel?

Viszont ha elmondom és kamu, még engem fog hülyének nézni meg szarkeverőnek, és azért ezt se szeretném.

2015. jún. 18. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!