Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, ha megtudnátok hogy a...

Lányok, ha megtudnátok hogy a nővéreteket meg akarják tépni szólnátok neki?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik ismerősöm mondta hogy azt hallotta hogy az egyik csaj megfogja tépni a nővéremet vagy mi.

De mi van ha csak kamuzott én meg elmondom a nővéremnek?

Meg ha tényleg meg akarja tépni a csaj, úgyis rájön a nővérem nem?

Az biztos hogy ha el is mondanám neki nem kerülné a csajt, de ha elmondom valamilyen szinten "fel tud készülni", vagy nem tudom.

Ti mit tennétek?


2015. jún. 18. 18:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

7es

én is lány vagyok de jóval fiatalabb, ezért valószínű az én kezem bánná.

2015. jún. 18. 19:14
 12/15 A kérdező kommentje:

Ha esetleg volt valaki hasonló helyzetbe és van kedve beszélgetni, írjon privit.

Köszi!:)

2015. jún. 18. 19:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismétlem: mondd el neki azt is, hogy nem tudod, igaz-e.
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, bocsi, hogy offolok, de itt mit jelent a megtépni?

Egyébként én megmondanám neki.

2015. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A testvéredről van szó! Oké, nem vagyok csaj, de ha tudom, hogy a testvéremet valami vagy valaki fenyegetheti, akkor alap, hogy elmondom neki akkor is, ha esetleg kamu. Legfeljebb jobban odafigyel kicsit arra a dologra vagy személyre, de akkor is felhívom a figyelmét a veszélyre. Még mindig jobb egy vakriasztás, mintha gyanútlanul belesétál a csapdába. Sőt, ha arról van szó, akkor én is odamegyek, és segítek neki elagyabugyálni az illetőt.
2015. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!