Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan dolgoznátok fel ha a...

Hogyan dolgoznátok fel ha a fiú tesótokat rajtakapnátok egy pasival szex közben?

Figyelt kérdés
A lelki részére vagyok kíváncsi.
2015. jún. 24. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon -nagyon-nagyon sajnálnám, hogy nem mesélte el nekem, min ment keresztül, és hogy rájött, hogy meleg. Annyira szeretném, ha lennénk annyira jó barátok is, nem csak testvérek, hogy bízzon bennem. Maga a tény nem érdekel, csak a kapcsolatunkért aggódnék, hogy nem mondta el.
2015. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%

Én mondjuk lány tesóval rendelkezem, úgyhogy ezt próbálom elképzelni.

Alapvetően zavarba jönnék, ha rajtakapnám a tesómat szex közben, otrombának érezném magam, hogy benyitottam/rárontottam egy párra.


Hogy azonos neművel... túlzottan nem érdekelne, amíg ő boldog. De én is furcsállnám, hogy sosem mondta el, mert már nem vagyunk nagyon fiatalok (30 fölött) és jó a kapcsolatunk, mindig is sokat megosztottunk egymással a magánéleti dolgainkból.

2015. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Sugárba hánynám a szobát. Aztán a folyosót. Aztán a WC-t. Utána pedig leinnám magam.
2015. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Mivel mindketten nyiltan skinhead-ek vagyunk, nagyon nagyot röhögnég, aztán haverokkal elvernénk őket de nagyon.
2015. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ugyanugy mintha egy lannyal kapnam rajta szex kozben -> elnezest kernek es kimennek a szobabol.
2015. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

"aztán haverokkal elvernénk őket de nagyon."


Huha, kemeny csavok vagytok.

2015. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Nekem jo a kapcsolatom az ocsemmel, ugyh tuti elmondta volna, igy ha rajta is kapnam, nem lepodnek meg. O dolga....De hetero, ugyh ez nem fog megtortenni, h pasival kapjam rajta :)
2015. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon megörülnék, hogy végre a fater is haragudni fog, de nagyon. Mert ő aztán utálja őket...még az is lehet, hogy megkapom a szobáját is.
2015. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát először is engem a szüleim megtanítottak kopogni. Ennek megfelelően, mielőtt belépek tesóm szobájába minimum háromszor gyengéden hozzáérintem az öklöm az ajtóhoz. Ezalatt az 5 másodperc alatt bőven van ideje bárkit belökni az ágy alá, vagy finoman közölni velem, hogy nézzem meg nincs-e odakint.

Amúgy leszarnám. Egyrészt semmi közöm hozzá, másrészt semmi közöm hozzá. Soha nem is értettem mit tudnak az emberek ennyit lovagolni ezen... Engem egyszerűen hidegen hagy mások szexuális élete, legyen bármilyen nemű. De már hozzá szoktam, hogy emiatt hülyének néznek...

2015. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
meglepődnék, de amúgy semmi extra, az ő dolga.. xd
2015. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!