Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan dolgoznátok fel ha a...

Hogyan dolgoznátok fel ha a fiú tesótokat rajtakapnátok egy pasival szex közben?

Figyelt kérdés
A lelki részére vagyok kíváncsi.
2015. jún. 24. 10:43
1 2 3
 11/21 Dávid válasza:
Nekem kissé kínos lenne. Ha rájönnék, hogy tesóm meleg, akkor nincs probléma, azt még könnyebb is lenne elfogadnom, minthogy egyszer lánnyal, egyszer egy pasival van.
2015. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%
Elsirnám magam
2015. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Onnantól kezdve ügyelnék a kopogásra. A testvérem olyan mint, a szüleim. Soha, semmilyen körülmények között nem akarom szexelni látni. A másik fél neme nem érdekel. Már az lesokkolna, hogy látom ahogy nemiéletet él.


Egy hét alatt elmúlna az, hogy kerülöm a tekintetét. Utána minden maradna a régiben. Nem igazán érdekel, hogy ki melyik nemet preferálja.

2015. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem hallotta a kopogast. Nem számított rá hogy valaki hazajön.
2015. jún. 24. 12:07
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Basszus azért az nem hiszem el, hogyha annyira benne voltak, hogy nem hallották a kopogást, akkor te nem hallottad az ajtó mellől, hogy mi folyik odabent. A másik dolog meg, oké hogy kopog az ember, de ha nem jön rá válasz az nem egyenlő a belépési engedéllyel. Na végül is már mindegy, eső után köpönyeg. Kérj bocsánatot, legközelebb meg hangosabban kopogj.
2015. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk nem szokás kopogni itthon... ez mindenhol máshogy van.
2015. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Zavarba jönnék mert szexelni láttam. Az nálam nem okoz semmi lelki problémát, hogyha fiúval csinálja.
2015. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21%
Miért kapok 0%-ot azért, mert nálunk nem szokás kopogni itthon? :D olyan nehéz ezt elképzelni, vagy mi? Én kérek elnézést, hogy nálunk ez így van... :D hihetetlen.
2015. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%
Hát, az a nagy helyzet, hogy soha többé nem tudnék szóba állni vele. Mindig feküdnék a röhögéstől, mikor meglátom. :)
2015. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Minimum neked kellene bocsánatot kérned, amiért kopogás nélkül berontasz a tesód szobájába. Szokás kopogni és ha nem válaszolnak az nem egyenlő azzal, hogy bemehetsz.


Meglepődnék, de nem lenne rossz érzésem a testvérem iránt, nem változna semmi.

2015. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!