Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van olyan akinek ilyen idősek...

Van olyan akinek ilyen idősek a gyermekei? Hogy jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
14 éves a nagylányom a kicsi pedig 5.
2015. jún. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Köztem és a testvéreim ennyi és ennél több a különbség, és nem vagyunk rosszba, csak idegenek vagyunk egymásnak. Segítünk egymásnak meg minden, de ha mondjuk nem beszélünk hónapokig, az fel sem tűnik. Az egyikkel nagyon jóban vagyok de az kemény felnőttkori munka eredménye, és egyáltalán nem olyan mintha együtt nőttünk volna fel. Kicsit sajnálom, hogy egy csomó mindenből kimaradtam, hogy soha nem leszek velük egyenlő, mert ők láttak felnőni minden helyzetben én viszont mindig is komoly felnőttként láttam csak őket akiknek hatalma van fölöttem. A családunk is olyan két részből állna. Van egy ahol ők voltak egy család, aztán ők felnőttek és jöttem én, és úgy érzem az előzőhöz nem sok közöm van. Csak a sok fotót látom róla, leamortizált házat, ekhasznált játékokat.

De persze nem törvényszerű, hogy nálad is így lesz.

2015. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köztem és az öcsém között is ennyi a korkülönbség, és születése óta imádjuk egymást. Nagyon szoros köztünk a kapocs. Nem úgy mint a húgommal, aki csak 2 évvel fiatalabb és mindig is martuk egymást. 28n
2015. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3an vagyunk testvérek . Egyik húgommal 4 másikkal 10év köztünk a korkülömbség. 4év nem sok mégis teljesen más a habitusunk az érdeklödési körünk , gyereként is így volt . Jó kapcsolatot ápolunk mégis néha lelki ismeret furdalásom van , hogy nem állunk annyira közel egymáshoz mint a kisebbik tesómmal. Másik húgom a szemem elött nött fel. 10 évesen jobban érdekelt egy kisbaba mint 4 èvesen ez az igazság. Sok idö eltelt azóta hiába nagykamasz nekem még mindig a kicsi a családban , dédelgettem , tanítgattam , bátorítottam és teszem a mai napig. Jobban kötödünk egymáshoz a nagy korkülmbség ellenère .
2015. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!