Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van 1 féltestvérem (lány),...

Van 1 féltestvérem (lány), aki nem tudom miért, de nem nagyon szeret. Ettől néha teljesen kiborulok. A korkülönbség köztünk 26 év. Mit tehetnék, hogy megszeressen? 14/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
egy 40 éves lány a féltestvéred?
2015. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Nincs valószínűleg semmi kapcsolatotok egymással, sem érzelmi, sem tényleges.

Nyilván nem "nem szeret", csak nem kötődtök egymáshoz.

2015. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetet nem lehet kierőszakolni. Sőt minél jobban tapadsz, csak annál ellenszenvesebb leszel. Van köztetek egy generációs különbség. Te neki valószínűleg csak egy idegesítő kisgyerek vagy. Ez van, törődj bele.
2015. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az van, hogy nem szeret, csak a korkülönbség miatt nem igazán tudtok mit kezdeni egymással, pláne testvéri viszonyt kialakítani szinte lehetetlen.
2015. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy igazatok van, erre még nem is gondoltam, hogy lehet logikus magyarázata is a dolognak. :)

2015. jún. 28. 14:33
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
A 40 éves nő nem lány... Gyakorlatilag az anyád is lehetne már, mint testvér, aligha tud veled mit kezdeni, no meg az ő szemszögéből is meghallgatnám ezt a történetet, hogy sikerült 26 év különbséggel ezt a szülőnek összehozni.
2015. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

szerintem ez nagyon egyszerű. ő gondolom az apuka előző házasságából/kapcsolatából van. de aztán apuka lelépett, otthagyta a családot egy másik nőért. ebből a kapcsolatból született a kérdező.

a nagyobbik gyerek, azaz a féltestvér átélte, hogyan hullik szét a családja, látta összeomlani az édesanyját, mert az apja félrek*rt. már bocsi, de ez elég gyakori, írhatnánk máshogy is, attól még ez a lényeg.

és nem kell azért megkövezni valakit, mert nem közeledik ahhoz, aki abból a kapcsolatból született, ami az ő és édesanyja életét esetleg tönkretette.

még ha au eszével tudja is, hogy az új gyerek erről nem tehet, azért a szív sokszor máshogy működik, és ha neki fájdalmat okoz bármilyen módon a féltestvér létezése, ezért nem szabad bántani. mindig az lesz a szívében/fejében, hogy miatta hullott szét a régi család.

2015. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6

Ahhoz semmi közöd, hogy a szüleimnek hogy sikerült.

Normális válaszokra számítottam, de ha hasznosat nem tudsz írni, akkor legalább ne avatkozz olyan dologba amihez semmi közöd. (Pl.: a szüleim)

2015. jún. 28. 14:50
 9/23 anonim ***** válasza:
15%

1. vagyok


igen..én is arra céloztam, hogy egy 40 éves...az nem lány, hanem no. gondolom van saját családja, élete...mégis mit tudna veled kezdeni egy kislánnyal? akkora a kulonbség koztetek, hogy boven a lánya lehetnél..nem kéne ettol igy "kiborulni".. (nevetséges ez a szo is,- a kis 14 éves kiborul...na meg a bili)

2015. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#7

Félreértés elkerülése miatt írom, hogy a lány akkor már felnőtt volt, amikor ez történt, és pontosan az anyja miatt volt a válás. A válás után mindkettőjüknek volt barátja/barátnője, csak utána 5 évvel ismerte meg édesanyámat az apukám.

2015. jún. 28. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!