Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben a helyzetben mit tegyek?...

Ebben a helyzetben mit tegyek? Jogosan minden ellenem szol, de most nem voltam hibas. Tobbi lent

Figyelt kérdés
megprobalom minnel ,erthetobben leiirni. bajban voltam,ocsemtol loptam 20.000 ft,ot amit bevallotam es visszaadtam neki. ez tortent kb,1 honapja. a parom,majdnem szetvert hogy hazudok neki muszaly voltam elmondani az igazat. de en ezt azert tettem,mert nem tudtam surgosen annyi penzt szerezni.az adossagom akartam kifizetni. de a paromnak mikor elmondtam hat leverte a penzt. nah jo ez regi dolog. most apamnak tunt el 20.000 ft ja,es azt mondja,hogy nekem volt ra eselyem ,csak hog elvigyem. pedig most tenyleg nem en vittem el. dugja a penzet.es en nekem ott idom nem lenne turkalni. na a parom fulebe jutott,mert anyam elmondta neki a dolgokat. es most megigerte hogy,szetver holnap mert hazudok es a gyerekemmel elmegy. es raadasul azt is mondta,hogy anyamnak adtam a penzt hogy o ne tudja meg. pedig,tenyleg apamtol soha nem lopnek. akkor most en ezt hogyan tudnam bebozonyitani,ha megsincs meg a penz?en a paromtol felek igazan ez miatt,mert o olyan a penzer hogy egybol kap ra,100 ft ot nem hagyna nalam. es ezt a 20.000 ret hogy meghalotta uramatyam,teljesen beindult,anyam mondta apamat megkerdezte megegyszer semmit nem mondott,es erre mondta a parom hpgy anyumat lefizettem,hogy mondja ezt. elnezeseteket kerem ha nem ertelmesen irtam,meg hibakkal,de egy veszekedesen vagyok tul,es nagyon ideges vagyok nyugodni nem tudok,es meg egy baratnom sincs kivel megtudnak akarmit is beszelni igy csal titeket tudlak kerdezni.
2015. márc. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
heeeee????
2015. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a paraszt pasiddal és szokj le a lopásról.
2015. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Loptal. Te inditottad el magad ellen a lavinat, viselned kell kovetkezmenyeket, hogy visszaszerezd a bizalmukat. Huzodj meg szepen a hatterben.
2015. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtad volna elkérni az a pénzt az öcsédtől? :/

A bunkó párodat meg hagyd ott, ki ő hogy téged összeverjen? Ezt látja otthon a gyerek hogy te lopsz a párod meg egy agresszív állat?

2015. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen ez a lopas egyszer fordult elo,de megbeszeltuk. tobbszor az eletben ilyet sose teszek meg az biztos..
2015. márc. 2. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt nem ertem "hazudj meg szepen a hatterben". ezt nem ertem. en nem hazudtam ocsemnel sem elloptam igen a penzt de mikor befizettem a csekket elmondtam neki ,es 1 het mulva adtam vissza a penzt neki oda. nem adta volna oda ezt megmondta szemtol szemben.nem szep dolog a lopas ez igaz,de o megertette. de soha soha nem csinalom
2015. márc. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!