Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek itt en vagyok a...

Szerintetek itt en vagyok a hibas vagy a fater?

Figyelt kérdés
Kezdve a nevelesemtol...Engem egy szigoru vallasra tanitottak de tul nagy a szigor es en ezt nem birom...mindig amikor valamit hibazok apamat folba***a az ideg es karomkodik:'"te hulye gyermek"es szid(ha lenne tobb ereje mind nekem meg mindig megverne..(.16-f) a suliban 14 hianyzasert folkapja a vizet,meg ijen hulyesegek...a sulim vallasos suli,tehat szolnak a faternek ha hianyzom,a faterom meg nem akar mas suliba beiratni mert hogy rossz befojassal vannak ram a tagok...en szerintem a vallast nem lehet kotelezni mert nincs ertelme......ugy erzem nem is szeret engem...az utolso szuletesnapomra semmit sem kaptam,az azelottire egy 3000ft-os labdat..,,de penze van.Ebben a suliban egy jo haverom sincsen...mindig a szigorral probalkozik,sosem ultunk le beszelni teljes nyugalomban beszelgetni...az az erzesem ha cigiznek es elarulnam meg mondanam hogy megbantam o akkor is merges lenne ram aheljett hogy orvendjen hogy belattam hogy hibaztam.....szerintetek jol nevel vagy sem???
2015. jún. 9. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

*apamat folba***a az ideg es karomkodik:'"te hulye gyermek"es szid(ha lenne tobb ereje mind nekem meg mindig megverne..(.16-f) a


Ha kamu kérdést nyitsz, akkor figyelj a részletekre, mert így az első mondatban lebuksz:DD


Egy hivő ember nem káromkodik, tud uralkodni a beszédjén.


Inkább arról beszélj, hogy mit akarsz ezzel a kamukérdéssel kinyilvánítani? A szigort? ami nincs? mert egy hivő ember és annak a gyerekek biztosan tudja, hogy szabad akarat van? és ő dönt. Hm?:D

2015. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy nem nevel jól, ha faternak nevezed. És a suli amúgy jó? Úgy értem, a többi tag tudja pl. nem is tudom, mondjuk azt, hogy a befolyás szót ly-nal írjuk?
2015. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
nem. Apádnak súlyos problémái vannak az életével, ráadásul rajtad tölti ki minden indulatát.
2015. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
1: a súlyos pszichiátriai zavarban szenvedő agresszív emberek gyakran hívők.
2015. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk a "hülye gyermek" az nem káromkodás
2015. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
4 Legyen neked, a te hited szerint:D
2015. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibásak vagytok!

A 14 hiányzás gondolom nem igazolt, ha lenne hivatalos igazolásod nem hívogatnák ilyen hülyeséggel a szülőket.

2015. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívő ember nem káromkodik? Nem egy vallásos ismerősöm van aki úgy tud káromkodni hogy még én is belepirulok :D:D:D
2015. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Miért jó úgy kiírni a kérdést, hogy csapatostul szidják idegenek apádat? Mi lenne, ha azt vennénk sorra, hogy:

- lógsz a suliból

- kevesled a rád költött pénzt

- egyetlen jó barátod sincs (ez miért az ő hibája?)

- most meg a cigizéssel jössz, és olyasmiért szidod, ami még meg sem történt


Szerintem ez a szokásos tini lázadás kategória, és egy úgy megfogalmazott kérdés, hogy: utálom a szüleimet, írok róluk pár csúnyaságot, szidjátok nekem, és akkor kicsit jobban fogom érezni magam, mert simogatja a lelkem, hogy szerintetek is szemetek velem...


Én nem teszem. A vallásos életed választható, néhány év és abbahagyhatod, ha nem tetszik. 2 éved van még hátra, ha nem kamu a korod. A helyedben elkezdeném reálisan látni, milyen lehetőségeim vannak, hova megyek dolgozni, hogy tartom el magam belőle, és mit fogok tanulni a jövőben (akár levelezőn, hogy tudj melózni mellette). Azzal, hogy puffogsz, sokra nem mész, ő az apád és az is marad. Ez nem visz előre. Az visz előre, ha észbe kapsz, hogy az életed alakulásáért te vagy egyedül a felelős, és felkészülsz erre a felelősségre, hogy aztán ne kelljen ezt olvasnunk 5 év múlva is, hogy otthon ülök, apám meg egy gonosz ember.

2015. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Vallást tanítanak, de helyesírást azt nem.

Először is, adj több tiszteletet, na faternak hívd, hanem apának.

-Ideges, és téged csesz le, nyilván tettél olyan dolgot.

-A hiányzásaid az attól függ, hogy apád tud-e a hiányzásaidról, esetleg igazoltak?

-Minden iskolában vannak jó és rossz gyerekek, ez alól a vallásos iskola sem kivétel, még a legelitebb iskola is lázadó tinikből áll.

-Azért, mert nem egy iPhonet kapsz, ne háborodj fel, gondolj bele, hogy a focilabda egy célzás, pl járhatnál focizni/sportolni, nem akarja, hogy elbutuljál.

-A barátok hiánya nem apád hibája.

-Miért nem tudtok nyugodtan beszélni?

-Ne cigizz, még menőzésből se.


Kérdezem én:

-Miért nem csináltok közös programot apáddal?

-Pl apád szeret kártyázni, akkor kezdj el kártyázni vele, és közben mesélj a problémáidról

-Ha nem ver téged, nem molesztál meg semmi ilyesmi, akkor miért parázol? Örülj, hogy csak szavakban teszi meg.

-Kell már neki egy jó punci

2015. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!