Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beleőrülök a nővérem alaptalan...

Beleőrülök a nővérem alaptalan önbizalomhiányába, a pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés
Ő egy magas, vékony, csinos lány. Nagyon szép az arca is. De tényleg nagyon szép, karakteres de képtelen elhinni. Hasonlít is nagyon egy modell/szinésznőre. Nem reális az önképe, az apró hibáiból elefántot csinál. Arcplasztikát akar ami röhejes. Szükségtelen. Torznak nevezi magát. Szerintem őt egy dolog teszi csúnyává, az önbizalomhiány. Régen elfogadta magát, látszott hogy jól érzi magát a bőrében, nem foglalkozott annyit a külsejével. Most viszont utcára alig mer kimenni annyira képtelen elfogadni magát. Tehetek valamit hogy megváltozzon a véleménye? Vagy pszichológus?
2015. júl. 10. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hozd össze egy neki szimpatikus pasival és nem lesz ideje saját magával foglalkozni! :)
2015. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Én is így érzek,mutasd meg neki amit itt írtál,hátha segít,ha nem vagy fiú akkor nem lesz fura.
2015. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%
El kell fogadnia magát és tojni a külsőségekre. Miért akar tökéletes arcot? A hibáival SZÉP valaki, ez olyan alapvető dolog amit egy 7 éves is tud. Biztos szép lány a leírtak alapján. Ne hasonlítgassa magát másokhoz!!! Ez a legfontosabb, és ne csak a szép emberekhez hanem a kevé
2015. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%

(megnyomtam az elküldést, bocsi)


Tehát a kevésbé szép embereket jegyezze meg. Mert nem csak szépségkirálynők léteznek. Gondolkozzon el ezen.

2015. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért normális esetben nőnek sem csak a külsejével kellene törődnie. Az élet más területein mennyire sikeres? Nem lehet hogy ezen területeken való sikertelensége miatt kishitű külsejét illetően is?
2015. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
Olvasson könyveket amik önmagunk elfogadásásal foglalkoznak. Nekem az segített. Tini koromban ugyan ilyen voltam. Visszagondolva egy nagy hülye voltam, felpofoznám az akkori énemet :)
2015. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most is azt mondta erre hogy "hazugságot írtál oda mert ronda vagyok"
2015. júl. 10. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:

sajnálom szegényt. az arcplasztikát mindenképpen el kéne kerülni, mert az nagyon tönkreteheti az embert.

a legtöbb esetben félresikerül.

pszichológushoz kellene mennie.

vagy el kellene mennie egy modellfelvételre, hátha fölveszik, és megjön az önbizalma. persze ez kockázatos, mert ha nem veszik föl, még jobban elmehet neki az önbizalma.

2015. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt már pasija?
2015. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy pszichológushoz kéne mennie, súlyos önképzavara van. Lehet, hogy téged megőrjít, de hidd el, ő ezerszer jobban szenved. Mielőbb beszéljétek rá, hogy menjen el szakemberhez, ez az állapot nem múlik el magától, hosszútávon komoly betegségekhez vezethet.
2015. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!