Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudnak megérteni?

Miért nem tudnak megérteni?

Figyelt kérdés
1-2 éve lovagolok már és fél éve komoly szinten...mindig ott vagyok ha tudok mert ott nem parancsolgatnak,csönd van és a barátokkal is mindig ott jövünk össze és nem feltétlen számolok be mindig a napomról mert úgy sem értik vagy tudják kikkel vagyok....és kiakadnak azon hogy reggel 7-től este 7-ig ottvagyok,hazaérek hullafáradtan és bevonulok a szobámba(ha nincs szünet akk a héten ez egyszer van..)Meg igazából nem is mondok el nekik mindent amiről úgy érzem elég ha én tudom...pl a szerelmi életemről(nyilván ha komoly akk bemutatom nekik az illetőt meg minden) de most így hogy hazajövök és akkor az első kérdés az hogy vannak e helyes fiúk a lovardába?és most erre mit mondjak neki? :D és ha meg inkább nem válaszolok és akk tovább faggat...de most ha elmondanám neki hogy mik vannak ott akk szerintem még el is tiltana(ne gondoljatok nagyon rosszra :D )és egyszerűen nem érti meg hogy semmi köze sok dologhoz,de ő ezt úgy a szivére veszi hogy elkezdi nézni a facebook üzeneteimet amit inkább nem kéne látnia..ma meg azt mondta hogy válaszoljak neki normálisan vagy elvisz pszihológushoz 13/L

2015. ápr. 1. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszolsz a kérdésekre, hogy értsenek meg?
2015. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam már nekik többször is hogy mit gondolok...
2015. ápr. 1. 22:18
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak akkor meg azzal jön hogy én mit képzelek magamról...
2015. ápr. 1. 22:18
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
De most tényleg 13 évesen mit képzelsz magadról?
2015. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nézd nem tudom hogy te hány éves vagy de biztos vagyok benne hogy te is megélted azt a korszakot amit most én szerintem te se akartál mindent a szüleid orrára kötni.
2015. ápr. 1. 22:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valaszolsz normalisan, nem beszelsz magadrol, hagyjanak beken, ne parancsolgassanak, de azert ertsenek meg?


Remelem te is erzed az ellentmondast.

2015. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplan nem jottek ra hogy neked kell a maganszfera es nem akarsz minden egyes dolgot elmondani nekik. Ez teljesen normalis. Nemreg kezdtel el kamaszodni. Bar a reggeltol estigi lovaglas kicsit tulzas. Nem kell minden egyes dolgot elmondanod nekik de azert kerdeznek mert nem tudjak mit csinalsz mit gondolsz es sztem nyugodtan valaszolhatsz ezekre a kerdesekreh vannak e helyes fiuk hisz a szuleid megbiizhatsz bennuk
2015. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Annyira nem lehet vészes a helyzet, próbálj kompromisszumot kötni. Amikor én a ,,tini-korszak" kezdetén voltam mindig segítettem a szüleimnek. Ezáltal a bizalom és a tisztelet kölcsönös a szüleimmel. Próbáld meg te is. :D Nem mellesleg a szüleid csak féltenek, ez természetes tudom nem úgy jön le még, de az ő szempontukból csak jót akarnak. :)
2015. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem értem miért nem tudsz válaszolni a kérdésükre. nálunk az szokott lenni családomnál, megkérdezik van-e valami lány az adott helyen? én mondom igen/nem/kiskutyafüle, kicsit megcukkolnak aztán ennyi. ha nem válaszolnék az sértőbb lenne számukra.

és hogy a kérdésre is válaszoljak: mit kéne megérteniük? nem válaszolsz semmit nekik! ha nem is tudnak felőled szinte semmit akkor nem is fognak megérteni semmit.

2015. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Legközelebb, ha megkérdezik, van-e helyes fiú a lovardában, mondd azt, hogy igen, most hoztak egy új fedezőmént a tavaszi szezonra...

Egyébként megértelek, nekem is terhemre volt az örökös faggatózás, nyaggatás, kérdezgetés, amiből valahogy sosem tudtam jól kijönni, bármit is válaszoltam vagy nem válaszoltam. Ugyanakkor valahol a szüleidet is megértem.

2015. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!