Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Volt már hogy ugy éreztétek...

Volt már hogy ugy éreztétek semminek nincsen értelme?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá hogy semmi értelme a dolgoknak.

A legjobb barátnöimröl kiderült hogy kigunyoltak mert van egy betegségem(ami 2 éve derült ki) a növéremmel van hogy jo a viszonyunk de legtöbbször borzalmas. Önzö nagyon.

Amikor veszekszünk anya csak "megsértödik" hogy veszekszünk.

Ugy érzem semmi értelme nincs semminek. Igazábol nem tudom mit tehetnék hogy jobb legyen? Elegem van hogy pl amikor veszekszünk a tesommal csak azért békülök ki vele hogy anyának ne legyen rossz. De ezt már nagyon unom. Mit tehetnék?


2015. júl. 12. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező, én sem látom értelmét semminek sem!

De, ha már itt vagyunk, akkor csináljunk valamit az életben, ha tudunk.

2015. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress más emberekkel kapcsolatot. Nekem se jobb a családom, sőt...az egykori barátaim, akik amőgy nem voltak a barátaim, csak én hittem azt, pedig dettó ugyanilyenek voltak, állandóan kinevettek a problémáim miatt. Ne is foglalkozz ezekkel a barmokkal, legyél te is önző, semmi értelme feláldozni magad.
2015. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!